Sisuturundus

DAAMIDE AASTA KUTSUB | Tule avasta iseennast ja maailma! 

Seeder Reisid, 4. märts 2019, 15:41
Foto:
Saabunud Sea aasta on reisi- ja daamide aasta. Kallis daam, luba endale reis, millest oled ammu unistanud! Me lükkame ja lükkame oma unistusi edasi, kuid Sea aasta energia annab teada: ole minevikule tänulik, oota õnnelikku tulevikku, kuid ela tuleb TÄNA. Millal siis veel!?

Foto:

USBEKISTANi peidetud ilu ja võlu. Reis Kesk-Aasia pärli toimub 09.-17.08.2019.

Usbekistani saabume just siis, kui suur kuumus on järele andnud ja ilm meiesuguste põhjamaalaste jaoks on südasuviselt soe. Vastu võtab meid külalislahke ja omapärane õhkkond, sest näib, et erinevad ajad on kokku saanud tänases päevas just siis, kui SINA oled SIIN.

Usbekistani VÕLU peitub selle riigi ajaloos, mis on otsatu, lõpmatu ning mida võib jälgida igal sammul. Kes on kolmkümmend aastat tagasi Usbekistanis käinud, mäletavad uhkeid ehitisi, mis ootasid taastamist ja uuendamist. Täna on Usbekistani valitsus mõistnud, et ajalugu ja kultuurimälestised on nende suurim väärtus ja toimumas on väga suur ajaloo taastamine. Reisil Usbekistani satud sa värvikirevasse võlumaailma, mis viib sind rändama väga kaugete aegade taha.

Usbekistani ILU on peidetud omapärase värvikirevusega rahvuslikesse kangastesse. Keskajast alates on Kesk-Aasia kunstis levinud täiuseni viidud ornament ja seda võib näha arhitektuuris, tekstiili- ja vaibakunstis, keraamikas. Usbekitaride lemmikvärv on roheline, mis sümboliseerib värskust, algust, viljakust ja küllust.

Tutvu reisiprogrammiga SIIN.

Foto:

GRUUSIA tuletab meelde, et elu on rõõmus ja päikeseküllane isegi siis, kui sajab vihma. Reis Gruusiasse toimub 10.-17.05.2019.

Grusiinid kutsuvad oma riiki Sakartveloks, mitte Gruusiaks ega Georgiaks. See on riik, mis asukohalt jääb Aasiasse, kuid oma meelelt ja usult kuulub pigem Euroopasse.

Gruusia jagab kaheks maa keskel asuv Lihhi ahelik ja nii võib ilm üle mäeaheliku liikudes muutuda kiiresti vastupidiseks. Imetlusväärne on kohalike külalislahkus ja toidukultuur, mille tarkusi ja oskusi jagatakse igal sammul ja mida sa "pead" nautima igal hetkel.

Veini on Gruusias valmistatud 8000 aastat ja sellepärast peetakse Gruusiat veini sünnikoduks, veini hälliks. Gruusia pealinna nimi Tbilisi pärineb aga gruusiakeelsest sõnast "soe", sest siin on avastatud väga palju soojaveeallikaid. Võib olla ka seetõttu on grusiinid soojad ja külalislahked? See reis on Sulle, kes sa soovid mõnusat "juhtmed seinast" nädalast puhkust!

Tutvu reisiprogrammiga SIIN

Kallis daam, tule reisile avastama põnevat maailma ja iseennast. Tule ise ning võta kaasa sõber ja/või sõbranna. Lisainfo: www.seederreisid.ee

"Kuhu iganes sa lähed, mine kogu oma südamega." (Konfutsius)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee