Poliitika

Riigikogust välja jäänud Tanel Talve: jaanuaris oli mul südameoperatsioon, magusaima kampaania ajal olin mitu nädalat rivist väljas (127)

Keit Paju, 4. märts 2019 13:20
Tanel TalveFoto: Robin Roots

Uue riigikogu koosseisust jäi välja telenägu ja sotsiaaldemokraatliku erakonna liige Tanel Talve. Mehe häältesaak tegi võrreldes 2015. aastaga uskumatult suure kukkumise: kui toona oli ta sotside Jõgeva ja Tartu valimisringkonna esinumber 2994 häälega, siis tänavu sai ta vaid 159 häält. “Ega see õnnelikuks ei tee loomulikult. Palju tööd ja vaeva on nähtud, ega siin midagi rõõmustavat ei ole,” jagab Talve muljeid.

“Pettumus on suur muidugi, ma ei salga,” sõnab ta kurvemalt toonil. “Tööd ja vaeva on kõvasti nähtud, tervist ja kõike sinna jäetud selle nelja aasta jooksul.”

Talve paljastab, et jaanuari lõpus käis ta südameopratsioonil, mistõttu oli ta kõige magusama kampaania ajal mitu nädalat rivist väljas. “Eks seegi võis mõjutada arvatavasti, et ma ei suutnud sel ajal olla pildis nii palju kui vaja. Midagi pole teha, asjad juhtuvad nii, nagu nad peavad juhtuma, ja ju oli see siis millegi jaoks vajalik,” jääb ta positiivseks. 

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee