Sisuturundus

Kuidas teha kevadist suurpuhastust arvuti tagant lahkumata? 

Washi.ee, 19. märts 2019, 10:43
Kevad on suurpuhastuste aeg, kuid tihti on see paras peavalu, sest suurte vaipade, kardinate ja tekkide puhastamine on üsna väljakutserohke. Muretsemiseks pole põhjust, sest Washi.ee abiga saavad kerge vaevaga kõik tekstiilid puhastatud.

Washi aitab puhastada kõike, alates tavarõivastest ja jalanõudest, lõpetades lapsevankrite, kohvrite ja karvaste mänguasjadega. Kulleriga on puhastusse võimalik saata ka suuremõõtmelised vaibad, tekid ning madratsikatted ja kuigi kohapealset puhastust madratsitele, vaipadele ja diivanitele Washi ei paku, tasub ettevõttele siiski oma soov edastada, sest selle töö teeb ära Washi koostööpartner.

Aga see pole kõik! Ka tavapesu saab pestud mugavalt kodust väljumata ning selle eest hoolitsevad juba Washi kullerid. Washi kuller tuleb kohale täpselt siis kui vaja – hommikul alates 7.00 kuni õhtul 23.00. Oluline on märkida, et 15 euro suuruse tellimuse puhul on kullerteenus Tallinnas ja Tallinna ümbruses täiesti tasuta.

Kiired tähtajad

Washi üheks trumbiks on kiired tähtajad. Tavarõivaste puhul on tööde teostamise aeg 3 päeva, üleriiete puhul 4 päeva, nahkesemete puhul 10 päeva ja kõikide muude esemete puhul 6 päeva.

Washi on keskkonnasõbralik. Puhastatud riided ja jalanõud tuuakse kliendini kilevabalt, kui klient seda soovib. Lisaks saab kullerile tasuta ära anda kodus seisvad traadist riidepuud ja taaskasutusse saadetavad kasutatud, ent korralikud riided.

Washi hinnatase on võrreldav kaubanduskeskuse keemilise puhastuse tasemega, sisaldades samas ka transporti. Näiteks maksab suleteki puhastus 19 eurot ja kõik ülejäänud tekitüübid 14.50 eurot. Kuna varsti on käes aeg, mil talveriided vajavad kappidesse kolimise eelset hooajalõpu puhastust, on hea teada, et talvejope, parka, sulejope kui vatiinjope puhastamine maksab 12.50 eurot.

Kuidas aga Washi teenuseid kasutada? Väga lihtne. Minge Washi.ee lehele ja valige esemed, mida soovite puhastada, tellige teile sobivaks ajaks kuller ning makske teenuse eest pangalingiga.

Kui teil on aga kodus suur vaip, mille täpset mõõtu te ei tea, siis mõõdavad Washi puhastajad vaiba üle teie eest. Washi.ee lehel saate sooritada tellimuse esemete valikuta, kutsudes asjadele järele vaid kulleri. Arveldamine toimub hetkel, mil vaip on jõudnud puhastusse.

Washi keskendub teenuse pakkumisel võimalikult laiale puhastatavate esemete valikule, et klient saaks kogu tekstiilesemete puhastusteenuse kätte ühest kohast. Võrreldes konkurentidega on Washi kulleriajad paindlikumad. Oluliseks trumbiks on ka Washi teenuse kvaliteet. Erinevate tekstiilesemete puhastamiseks valitakse vastava valdkonna spetsialistid, mistõttu erinevat liiki esemed lähevad just selle eseme puhastamisele keskendunud spetsialistile.

Kliendid on rahul

Washi kliendid on teenusega väga rahul, sest see on mugav ning pakub kliendile juurde väärtuslikku aega.

"Varasemalt tassisin oma riided läbi vihma ja tuule keemilisse, kuid nüüd on Washi teinud minu elu väga lihtsaks. Kulleri tellimise protsess oli lihtne ja kiire, sain kogu asja põhimõtteliselt 2 minutiga tehtud," on Washi klient Jane rahul.

Vaata täpsemalt SIIT!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee