Eesti uudised

LUGEJA KURDAB: läksin valimisjaoskonnas oma mehega tülli (133)

Ohtuleht.ee, 4. märts 2019 10:03
Valimised 2019.Foto: Aldo Luud
Õhtulehele kirjutas õnnetu naishing, kes pühapäevastel valimistel oma armastatuga valimisjaoskonnas tülli pööras. Põhjuseks erinevad poliitilised vaated.

„Oleme senini maailma ja elu enamuses ikka väga sarnaselt mõistnud. Minu jaoks oli ootamatu, et ta nii rumala ja jõuetu otsuse tegi,“ kurdab Evelin.

„Mina valisin erakonna, kes on aastaid ühiskonnas oma vaadete ja väärtuste eest seisnud. Ka tema on varem nende poolt valinud. Aga pühapäeval hääletamist oodates üllatas ta mind, kui lubas seekord valida täiesti vastandi. Erakonna, mis tahab meid viia mitme sammu ja sajandi võrra tagasi viia,“ kirjeldab Evelin.

„Esiti mõtlesin, et teeb nalja, aga siis ta ärritus ja asus mind ründama. Tõenäoliselt ongi see õhutatud viha teiste vastu. Viimased nädalad istus ta andunult sotsiaalmeedias ja uuris erinevate erakondade lehekülgi,“ selgitab naine.

„Närviliselt tormas ta oma sedeliga pärast mind valima, misjärel saime paar sammu astuda, kui ta järsku mu pärimise peale minema tormas. Tahtsin vaid teada, et kellele ta siis hääle andis, aga läksin mehega valimisjaoskonnas tülli,“ on Evelin õnnetu.

Õhtuks koju saabunud mees naisega teemat arutada ei soovinud, vaid läks pahuralt magama.

„See pole normaalne, aga hetkel tundub, et tänu poliitikale võib meie suhe lörri minna. Meil ei saa ju nii erinevad arusaamad asjadest olla... Ükskõik kes, aga mitte nemad...“ kirjutab Evelin, et proovib mehega õhtul valimistest rääkida ja suhtes selgusele jõuda.

Kas sinu elukaaslane jagab sinu poliitilisi vaateid? Või tekkis ka teil seoses valimistega tülikaid vaidlusi?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee