Eesti uudised

Esimene valija: kohe hommikul tehtud, siis on pühapäev vaba

Asso Ladva, Aldo Luud, 3. märts 2019 10:42

22 KOMMENTAARI

a
ain/ 3. märts 2019 19:21
aga kuidas jääb nendega kes olid selle rahva tahte vastu et kuluhüvitis 10 protsendini viia? kas sellised sulid ei peaks toompealt lahkuma? hei rahvas,miks te nende poolt hääletasite kes olid siiani seal?
k
KE on venelaste sõber/ 3. märts 2019 17:07
1
3. märts 2019 15:01
1)Reformierakond on kehtetu ajast mil nad ei suutnud juhtida riiki ja sestap pidid lahkuma valitsusest. Usalduse kaotanud isikuid enam ei usaldata. Firma mis kaotab usalduse see pankrotistub. Reformierakonnale avaldati umbusaldust ja sestap pidid lahkuma valitsusest. 1 a) Kaja Kallas pani toime kuriteo ! -loe Eesti Ekspressist . 2)Isamaa kergitas elektri hinda 40% !!!!!!!! Sellega tekitas inflatsiooni-see on kuritegu !! 3) Libasotsid levitavad vaimuhaigusi. 4) Valida tuleb ekre,keskerakond,elurikkuse erakond,ning üksikkandidaat Harry Raudvere Presidendiks !! Kallased ah j u !
1
3. märts 2019 15:00
1)Reformierakond on kehtetu ajast mil nad ei suutnud juhtida riiki ja sestap pidid lahkuma valitsusest. Usalduse kaotanud isikuid enam ei usaldata. Firma mis kaotab usalduse see pankrotistub. Reformierakonnale avaldati umbusaldust ja sestap pidid lahkuma valitsusest. 1 a) Kaja Kallas pani toime kuriteo ! -loe Eesti Ekspressist . 2)Isamaa kergitas elektri hinda 40% !!!!!!!! Sellega tekitas inflatsiooni-see on kuritegu !! 3) Libasotsid levitavad vaimuhaigusi. 4) Valida tuleb ekre,keskerakond,elurikkuse erakond,ning üksikkandidaat Harry Raudvere Presidendiks !! Kallased n.a.hh.ui !
1
3. märts 2019 14:59
1)Reformierakond on kehtetu ajast mil nad ei suutnud juhtida riiki ja sestap pidid lahkuma valitsusest. Usalduse kaotanud isikuid enam ei usaldata. Firma mis kaotab usalduse see pankrotistub. Reformierakonnale avaldati umbusaldust ja sestap pidid lahkuma valitsusest. 1 a) Kaja Kallas pani toime kuriteo ! -loe Eesti Ekspressist . 2)Isamaa kergitas elektri hinda 40% !!!!!!!! Sellega tekitas inflatsiooni-see on kuritegu !! 3) Libasotsid levitavad vaimuhaigusi. 4) Valida tuleb ekre,keskerakond,elurikkuse erakond,ning üksikkandidaat Harry Raudvere Presidendiks ja viinad valijaile !!
e
eureke/ 3. märts 2019 14:12
andis oma häälekese asja eest -teist taga ära ja ise veel rõõmus pealekauba.
t
to 13.40/ 3. märts 2019 14:10
Siin juba uuritud kes see Harry on kes kandideerib presidendiks! See hoopis meie kojamees!!
q
QQ/ 3. märts 2019 14:02
Jutt Jossifi ajast sa pudrupea .

1
3. märts 2019 13:40
1)Reformierakond on kehtetu ajast mil nad ei suutnud juhtida riiki ja sestap pidid lahkuma valitsusest. Usalduse kaotanud isikuid enam ei usaldata. Firma mis kaotab usalduse see pankrotistub. Reformierakonnale avaldati umbusaldust ja sestap pidid lahkuma valitsusest. 1 a) Kaja Kallas pani toime kuriteo ! -loe Eesti Ekspressist . 2)Isamaa kergitas elektri hinda 40% !!!!!!!! Sellega tekitas inflatsiooni-see on kuritegu !! 3) Libasotsid levitavad vaimuhaigusi. 4) Valida tuleb ekre,keskerakond,elurikkuse erakond,ning üksikkandidaat Harry Raudvere Presidendiks !!
v
v/ 3. märts 2019 13:12
Mida sa kogu aeg modereerid? Inimese vaba tahet või ? Programm võiks panna head ja halvad mõtted eraldi. Need artiklid ja vihaõhutavad lood võiks ju trükkimata üldse jätta! Ja loo autor , kelle tahe on inimesi hirmutada, neile oma ajaleht, need modeerige ja suunake teile leheküljele.
v
v/ 3. märts 2019 13:03
Valijaoskonnas üllatus suurr, minu valijate seas polnud ühtki nime , keda tundsin. Ok ! neil ühine ülesanne, aga ikkagi ei saa valida seda , keda tahan,et ta täidaks oma ülesanded. Teieseks erakonna nimekiri peaks olema täielik ja erakonna kõige vähem hääli saanud ei saaks kõrget ametilkohta, jääks ära võimalus tankist panna kõrgele ametikohale. Valimiste kord peab täielikult muutuma. Annad lubaduse , kohustus see täita , nagu annad vande, et täidan. Nagu Hipokratese, aga lubadus kogu elanikonna ees! Täitke ja ärgre pugege kaitsvate seaduste taha , mis aitvad teid vastutusest vabaneda.
r
refipuugid/ 3. märts 2019 12:42
ega inimesed ei 6pi oma vigadest, kuulavad aga valesid edasi ja iga 4 aasta tagant astuvad sama reha otsa.. halenaljakas lihtsalt..
p
Palagan/ 3. märts 2019 12:26
Valimised Eestis on paras nali. Oletame et valid Reformierakonda. Noh, Reformierakond justkui vastandab ennast valimistel Keskerakonnale. Ja mulle näiteks Keskerakond üldse ei meeldi. Hüpoteetiliselt. Aga Reformil jääb paar häält valimistel puudu ja siis teeb ta mingi hädise koalisatsiooni justnimelt Keskerakonnaga. Täpselt samamoodi saavad petetud ka Keskerakonna valijad. Ja lõpuks tulebki välja, et hääleta kelle poolt tahes, võim mängitakse Toompeal okka ümber mitte rahva huvidest lähtuvalt, vaid omakasust. Peaasi, et võimule saaks. Ja see rikubki kogu selle valimiste mõttekuse.
h
Harry/ 3. märts 2019 12:12
n
nõuka ajal/ 3. märts 2019 12:11
polnud suhkur defitsiit ja maksis kopikaid.
p
Palju/ 3. märts 2019 11:54
Need laudadetaga istujad raha saavad? Käisin vb 15 aastat tagasi, väga ebameeldiv teenindaja oli. Nime ei leidnud jne, pisike alev, aga nime ei leidnud. Sahmis ja sahmis ning ma lõpuks ütlesin ma rohkem ei vali . Nüüd saatsid lausa emailile teate, et ma kindlasti metrooga kolistaksin valima.Kaja Kallas saatis veel lisaks emailile meeldetuletuse. Aitäh, ei soovi

v
veel/ 3. märts 2019 11:51
Edasi. Linnas oli üks hästi tuntud isik,kellele meeldis väga "tipsutamine". Tal tekkis fenomenaalne mõte,kuidas sellest valimisjaoskonna "prallest" osa saada! Nimelt astus ta valimiskasti juurde 5 - 10 minutit enne keskööd. Aga selgus,et kõik hääled olid juba "antud" ja kokku loetud ka. Ega jäänudki muud,kui kutsuda tema ka "pidusöögile"! Järgmistel valimistel see trikk enam läbi ei läinud,sest nn. "kahtlaste" nimesid ei võltsitud enne kui "kell kukkus"!
e
EESTI EEST sai juba eelvalimisel TEHTUD./ 3. märts 2019 11:49
Ootan põnevusega õhtuseid medalikohti.
v
vana/ 3. märts 2019 11:42
Vanal "Jossi" ajal meie linnas sai esimene valija "kingituseks" kilo suhkrut. Ja kui ma mäletan,sai üks vanapaar seda vist kolm aastat järjest. Jaoskonnad avati kell kuus hommikul ja see vanapaar oli juba öösel ukse taga valves olnud. Ja valimisjaoskonnad suleti kell 24.00. Peale seda loeti hääled kokku. Kõik järelejäänud bülletanid visati valimiskasti ja nii saimegi osavõtu % 99,..! Pärast häälte lugemist ootas valimiskomisjoni väike pidulaud.
l
loodetavasti/ 3. märts 2019 11:39
m
ma/ 3. märts 2019 11:02
Kes see Harry on? Meie korteriühistu esimees ta küll ei ole!
v
valija/ 3. märts 2019 10:59
Nüüd on need valimised nagu igavamaks läinud,pole hommikul vara kohe hääletama minna! Vot n.ö. vene ajal oli huvitavam! Inimesed tulid juba öösel järjekorda sest siis oli lootust mingit nänni,apelsini,vahel ka banaani saada! Mina valisin eelhääletusel.