Naised elavadki meeste ehitatud maailmas, eriti kui silmas pidada laialdaste mugavustega läänelikku kultuuriruumi. Vaid Aafrikas on vastupidi, sest savionnikese kokkumöksimine, veetassimine ja kõplamine on seal pigem naiste töö. Ehk soovivad feministid Aafrika reaalsust ka Õhtumaadesse?
Kui telliskivi või WC disainitaks naisterahva järgi, kas see oleks siis naisele ohutum kui mehele? Telefonide osas olen näinud selliseid mudeleid, mis ilmselgelt meesterahva jaoks nii rõbveda disainiga, et ei saa kohe kuidagi mehe vajaduste järgi loodud olla.
Mis naiste ohutusest me räägime, auto turvapadjad on loodud ja pandud meestele ! Kui naine sõidab, peaks ta need välja lülitama sest tal on kogu aeg omad kaasas !
Varsti tulevad müüki samasooliste nutitelefonid, naistele pisut suured aga meestele pisut väiksed ! Siis saab olema naiste, kesksooliste ja meeste telefonid ! Lastele ka siis vanuse astmetega telefonid mis täpselt pihku mahuvad !
Kuidagi imelik lavastus.Naine on naine ja mees on mees.Kas nüüd naine saab üle võtta mehe rolli ja vastupidi on absurdne ja vale.Kas mees saab lapsi sünnitada ja neile rinda anda mis on lapsele kasvamiseks ülioluline.Samuti lüüakse kiilu noorte ja vanade vahele.Sellise lahterdamise püstitamise eesmärk on üks.Ajada inimesed omavahel tülli,et siis selle varjus viia ellu samasooliste projekti
Naised võiksid omad autod, lennukid, rongid, arvutimed ja nutitelefonid planeerida ja ehitada. Või kuidas? Kuid asjad on valesti tehtud, võiksite ise teha endale korda need.