Maailm

Uuendatud 4.03. kell 13.00

PENSIONIEELIK: elu USA hotellis on odavam kui vanadekodus (25)

Toimetas Aadu Hiietamm, 4. märts 2019, 15:30
Terry Robinson (64).Foto: Facebook/Terry.Robinson
USA-s Texase osariigis elav 64aastane filmiprodutsent Terry Robinson valmistub pensionile jäämiseks. Facebookis postitatud arutluses leiab ta, et asub vanadekodu asemel elama hotelli, sest seal saab palju odavamalt läbi.  

Robinson kirjutab, et elu vanadekodus läheks talle koos abikaasaga maksma 188 dollarit (165 eurot) päevas. Hotelliketi Holiday Inn püsikliendina tuleb tal kahekohalise numbritoa eest tasuda vaid napp 60 dollarit (53 eurot) päevas. Seega säästaks ta hotellis elades 128 dollarit (112 eurot) päevas.

Selle raha eest saaks iga päev lahedalt restoranis lõunatada ja õhtustada ning palju muudki ette võtta. Samuti ei ole sa ühes kohas kinni. Kui tekib soov, siis võid valida sama keti hotelli mõnes teises paigas. 

Foto: Facebook/Terry.Robinson

Hotelli kasuks räägib Robinsoni arvates seegi, et seal vahetatakse katki läinud televiisor, valgusti või voodi uue vastu välja firma kulul. Ka on hotelli personal valmis sind viie dollari suuruse jootraha eest alati aitama. Ja kui häda on tõsine, siis kutsuvad nad kohale ka kiirabi või surnumatja. 

Terry Robinsoni postitust on Facebookis 4. märtsi seisuga jagatud ligi 133 000 korda.   

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee