Mida saab tüürimees teha? Laevades on ju praegugi ajast ja arust töökorraldus, mida kasutati aurulaevade ajal. Ja nii läheb see edasi veel palju aastaid. Kui tüürimees purjutava kapteniga konflikti satub, siis kaotab ta töö, sest enamasti ei too selline purjutamine õnnetust kaasa. Kui tüürimees ka õnnetuse ära oleks hoidnud, siis sellist sillale lähenemist poleks toimunud ja keegi kurat poleks suutnud tõestada, et ilma tema vahele segamiseta üldse midagi juhtunud oleks. Ta oleks kaotanud töö, sest ettevõtte juhtkond hoiab kapteneid nagu s.i.t.t.a pilpa peal.
Ta arvas et sõidab läbi ukraina ja venemaa vahelisest kertsi väinast.. võibolla oli veel auvalves välitekil... või kummardas sel hetkel moskva meka poole..
kaine äivenemaa liinilendur on ka ime.. Ikka kukub neid maha.. Aga äivenemaa on nii kinnine riik et keegi midagi ei ütle.. viina eest on kõik võimalik vaid äivenemaal.. joodikrahva seas
Esiteks merel on 0,8 lubatud. Palju oli kaptenil, lehes ei räägita. Aga kuna kapten ise ei rooli siis roolimadrus oli samuti maani täis, kui ei suutnud purjus kapteni käskudele adekvaatselt reageerida ja ei näinud kuhu tegelikult laeva tüürib.
videost EI OLE NÄHA kes oli roolis.Kes oli tüüris polnud veel hiljaku teada. Kaptenil oli 0,8 promilli lubatud 0,3 juures ja seegi pole kriminaalne kui tüüris pole