Push Upi Margit lahkub raadiost

Ott Karulin 21. juuli 2000 23:00
Nädalaks Raadio 2 hommikut sisustama tellitud Margit Push Up Margusson lõpetas oma raadiokarjääri varakult.

“Tohutult vara peab tõusma, see nagu eriti ei istu,” tunnistab seksikas diskostaar ise. Kuid Raadio 2 hommikuid sisustanud Margit ei suutnud raadiokuulajaid samal määral köita nagu televaatajaid, kelle pilk näitsiku kumerustesse kinni jääb.

Hommikune ärkamine Margitile, kelle päev algab tavaliselt kella 10 paiku (pärast kontserti alles pärastlõunal), ei sobinud. Eelmisel nädalal piiksus äratuskell nõudlikult igal hommikul täpselt kell 5.15. “Mul on igaks juhuks mobiiltelefon ka äratama pandud, sest ega ma eriti tõusta ei taha,” tunnistab Margusson. “Esimesel kolmel hommikul oli mingi ärevus sees, siis jõudsin ilusti poole seitsmeks kohale, kuid viimasel kahel päeval magasin juba natuke sisse.”

Tuttavad on jõudnud ebatavaliselt varase ärkamisega harjuda, sest Raadio 2 puhketuppa jäetud mobiiltelefon helises varahommikust saadik pidevalt.

“Alguses ma kartsin, et kuidas me Erik Mornaga koos hakkama saame. Äkki oleme väga erinevad inimesed. Õnneks läks kõik üle ootuste hästi,” õhkub Push Upist rahulolu. Kuid samas tunnistab, et tööks ta raadiotegemist ei tahaks. “Tulin ainult kogemusi omandama. Ma arvan, et nädalast piisab küll,” on Margit kindel. “Praegu on teised asjad tähtsamad - kõigepealt tuleb keskkool ära lõpetada.”