Eesti uudised

Lottemaa valib laupäeval uusi näitlejaid 

Linnaleht, 28. veebruar 2019 18:06
Mulluse suve Lotemaa näitlejadFoto: Lottemaa
Laupäeval kell 12 algab Lottemaa teemapargis suvehooaja näitlejate avalik casting, kuhu sel aastal on oodata üle 130 kandidaadi.


Välja valitakse kümme näitlejat, kes hakkavad muuhulgas etendama filmis „Lotte ja kadunud lohed“ kohatud uusi tegelaskujusid, nagu Lotte väike õde Roosi.

Tänavu ulatub Lottemaal näitlejate arv 60-ni, igapäevaselt toimetab neist seal 27. Peale uute Janno Põldma kirjutatud näitemängude on pargi programmis venekeelsed etendused ning casting’ule on oodatud ka vene emakeelega noored. Lottemaa programmijuhi Hana Kivi sõnul otsitakse vähemalt 16-aastaseid noori, kes soovivad veeta seal põneva ja loomingulise töösuve.

Programmijuht tõi välja, et Lottemaa näitlejad on olnud väga loomingulised. Sellest annab tunnistust värskelt valminud näitlejate kirjutatud ja salvestatud CD „Vahvlid vahukoorega“, suvel mängitakse aga teemapargis kolm korda noortemuusikali „On igaüks meist leiutaja“, mille autor ja lavastaja on noor näitleja Mark Oja.

Kandidaatide seast teeb valiku kuueliikmeline žürii, kuhu kuuluvad Lottemaa üks autoreid Janno Põldma, teemapargi programmijuht Hana Kivi, tegevjuht Margit Toodu ja näitlejad eelmistest hooaegadest.
Lottemaa kuues hooaeg algab 8. juunil ja kestab 1. septembrini. Päevas võõrustab parki tuhatkond külastajat.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee