Foto:
GOGONANO 7. märts 2019 09:34
Käes on kevad, mis suisa sunnib toast välja. Mis oleks aga veel kindlam, kui kevadele vastu minnes olete eelnevalt oma riided ja jalanõud kaitsnud Stay Dry spetsiaalse tekstiili- ja nahatoodetele mõeldud spreiga.

Stay Dry on nanotehnoloogial põhinev kaitsevahend, spetsiaalselt tekstiili- ja nahatoodete kaitseks mõeldud sprei, millel on kauakestev ja vastupidav kaitse ning mida on kõigil lihtne ja ohutu kasutada. GoGoNano Stay Dry kaitseb esemeid lisaks mustusele ning veele ka UV kiirguse eest ning pikendab seeläbi esemete eluiga kordades. Muretseda ei ole vaja enam ka tuhmunud värvide või pindade pärast.

Kuidas Stay Dry kasutada?

Veenduge, et esemed oleks tolmu-, mustuse- ja rasvavabad ning kuivad. Pihustage Stay Dryd ühtlaselt soovitud kohta ja laske kuivada. Pärast seda võib vajadusel pihustatud pind mikrokiust lapiga ühtlasemalt laiali hõõruda. 

Vetthülgavate spreide tõhusust saab hinnata nende kontaktnurgaga – mida suurem on kontaktnurk, seda rohkem tõrjub see vett. Paljudel toodetel on kontaktnurk 90 kraadi, kuid GoGoNano Stay Dry puhul on see 120-180 kraadi, mis võimaldab tunduvalt tõhusamat vee ning mustuse tõrjumist, kuna veepiisad saavad sellelt kergemini maha libiseda. Kokkuvõttes on sinu ese kaitstud niiskuse ja vedelike eest ning säilitab oma välimuse.

Foto:

Nanotehnoloogial põhinev nanokaitse Stay Dry mõju kestab konkureerivate toodete omast 5 korda kauem ja nõuab samas vähem hooldamist. Piisab vaid soojast veest, kuid vajadusel võib kasutada ka pehmet puhastusvahendit.

Stay Dry tulemusi on näha juba 15-20 minutit pärast toote peale kandmist. Maksimaalne efekt on näha 24 tunni möödumisel, kusjuures kaitse kestab kuni 2 aastat ning sellega väheneb ühtlasi ka vajadus tiheda puhastamise järele. Samuti tagab Stay Dry UV-kaitse, mis kaitseb rõivaid päikese käes pleekimise vastu.

Oluline on ka asjaolu, et Stay Dry on täielikult loodussõbralik ning selle kasutamisega saab igaüks hakkama!

NB! Stay Dry kaitsevahendiga hooldatud asju soovitame pesta ainult sooja veega. Vältida tasuks erinevaid valgendajaid ja muid tugevaid pesuvahendeid.

Mis on GoGoNano?

Nanotehnoloogia on revolutsiooniline teadus, mis töötleb ainet molekulide ja aatomite tasemel. GoGoNano™ on nanokaitse lahendusi pakkuv kaubamärk, mis loodi 2013. aastal ettevõtte Digital Trade Solutions OÜ poolt. Ettevõte toodab ja turustab Eestis unikaalseid nanotehnoloogilisi tooteid.

GoGoNano™ valmistab veel koduelektroonikal kasutavat toodet Liquid Shield, mis tagab erinevatele pindadele (metall, plastik, klaas) erilise nähtamatu nanokaitse ja hoiab seeläbi seadmed uuena, kaitstes neid ka kriimustuste vastu.

Sõidukitele on mõeldud toode nimega Liquid Skin mis pakub tugevat kaitset auto ratastele, ustele, tuledele ja paljule muule.

Nanokaitse tagab esemete ja seadmete pikaajalise puhtuse ning vastupidavuse. Oleme oma ala spetsialistid ning meie ettevõttes on toodete loodussõbralikkus äärmiselt olulisel kohal.

Külasta GoGoNano veebipoodi ja hoia endale kallid asjad alati kaitstud!