raha väärtuse kadumine=hindade tõus=käibe suurenemine=majanduskasv, seega kui põllumajanduses ja metsanduses hinnad nii pööraselt ei kasvanud kui tarvis, siis on nad nagu pidurid või
Vaba maad küll. Kui põllumehed ilma suuremat vaeva nägemata lihtsalt suuri toetusi saavad, siis võiksid ju endale ka lapikese maad soetada ja 'mitte midagi tegemise eest' suurt raha küsida. Ise ilmselt ei tea sedagi, kas kartul kasvab mullas või õhus.
Jah, 'mitteaborigeenid' ju kodumaist värsket toitu ei söö, nemad toituvad peenelt rämpsust, mis ei kasva põllul ega farmis, vaid tehakse kemikaalidest.
Tegelikult sa ei mõista midagi./ 28. veebruar 2019 09:16
Iga keskmine põllumees maksab riigile makse kordades ja kordades enam, kui ta mingit toetust saab. Toetuste kasutamise üle on meeletu kontroll ja mingit raiskamist toimuda ei saa.
Muidugi arvavad linnainimesed, et põldu tuleks harida harkadra ja härgadega, no kui sadu hektareid maad- võiks ju vana Belarus ka ehk olla.
Hala ja nutt hakkab siis, kui mingil põhjusel nälga jäädakse, siis küllap muutub põllupidaja maine paremaks, sest enamus halvustajatest ei oska tegelikult kahte kivigi omavahel kokku lüüa.
saan aru, et põllumõisatele tuleks toetust rohkem anda. Võiks lausa nii korraldada, et nad saaksid riigikassast ise , vabalt ja vastavalt vajadusele võtta. Küll siis ka elu maal õitsele läheks!