Eesti uudised

Riigikogulased patustasid kiiruseületamisega (22)

Siim Randla, 28. veebruar 2019 06:55
Foto: Teet Malsroos
Peale Tallinna volikogu esimehe Mihhail Kõlvarti on kiiruseületamisega vahele jäänud teisigi poliitikuid: riigikogu liikmed Mihhail Korb ja Olga Ivanova pidid läinud aastal maksma politseile trahvi, neist viimane korduvalt. 

Tallinna volikogu esimees ja riigikokku kandideeriv keskerakondlane Mihhail Kõlvart ületas 19. veebruaril Pärnu maanteel piirkiirust rohkem kui 25 km/h. Ta lubas, et on tulevikus tähelepanelikum. 

Samal teemal

Sügisel tuvastas politsei, et Mihhail Korbi kasutuses olev auto ületas Tallinna–Paldiski maanteel lubatud sõidukiirust vähemalt 3 km/h. „Kiiruse ületamise ajal ei olnud ma roolis ega autos,“ väitis Korb hiljem.

Olga Ivanoval oli mullu esimene rikkumine mais Tallinna–Rannamõisa–Kloogaranna teel, kus tema juhitud auto ületas lubatud sõidukiirust vähemalt 4 km/h. Politsei määras talle 12eurose trahvi. Toona ütles Ivanova, et ta maksis trahvi ära, kahetseb kiiruseületamist ja on edaspidi liikluses tähelepanelikum. Teine rikkumine toimus juulis, kus Ivanova juhitud sõiduk ületas Tallinnas Sõpruse pst lubatud sõidukiirust vähemalt 7 km/h. Ivanova tunnistas, et sai enda hooletuse tõttu trahvi, mille ta tasus.

Sügisel sai Ivanova ka mupolt trahvi, kuna tema sõiduk oli pargitud Tallinnas Maakri tänaval keelatud kohas.

Samal teemal

03.03.2019
Maanteeamet alustab täna piirkiiruste tõstmisega: vaata, kus asub uusim 110 km/h teelõik
27.01.2019
Riigikogust lahkuv Olga Ivanova Keskerakonna valitsusest: tuli aeg lubadusi täita, aga juhtus vastupidi
18.01.2019
Keskerakond tasus keelatud annetuse eest riigile 220 000 eurot
16.10.2018
ÕL VIDEO | Helkurikontroll Toompeal: pimedas ei märkaks õieti ühtki saadikut