Müstika

AVESTA 2. märts | Ole õiglane ja kaitse kindlalt oma seisukohti! 

Kai Tamm, 2. märts 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Tänase päeva märksõna on pühendatud Jumalikule Sõnale ja seega on see sõnalise maagia päev, mis nõuab kuulekust jumalikele seadustele ja õigluse kaitsmist. Samas on see päev seotud ka sõjanduse ning võitlusega kurjusejõudude vastu. Ole õiglane ja kaitse kindlalt oma seisukohti. Ei tohi tunda hirmu homse päeva ees, sest nii võtad homselt tema võimalused.

Kuutsükli 26. päev on kriitiline ja ohtlik, kuid mitte saatanlik. Inimesed kipuvad olema kärsitud ja imetlema vaid iseennast. Seepärast on soovitav vältida liigset suhtlemist, mis omakorda neelab palju energiat. See on päev, mil tuleks enesele ausalt otsa vaadata, end objektiivselt hinnata ja teadvustada enda vigu.

Päeva märgid: Kui sinu peale langeb linnusulg, siis on oodata edu materiaalsetes asjades. Kui puhub tugev vastutuul, siis sulle osutatakse abi. Äkiline tuuleiil selga näitab, et oled oma õnnest ära pööranud. Kõik tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud head ning meeldivad unenäod võivad täituda viimse täpsuseni või vastupidi. Hea unenägu tähendab pettust, sest sind tahetakse millessegi meelitada. Kui unes lendasid, siis ületad raskused.

Toit: Täna on hea süüa pannkooke ja muid ümara kujuga küpsetisi. Pole soovitav juua veini, süüa seeni, rohelist köögivilja ega loomset toitu, eriti kanaliha ega -mune.

Soodsad värvid: valge, kollane, oranž ja tumepunane.

Ebasoodsad värvid: hall, helesinine ja tumedad toonid.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee