Sisuturundus

Millised on 2019. aasta kõige kuumemad seksilelud? Hot Lips teab! 

Hot Lips, 25. juuni 2019, 15:10
Foto: Envato Elements
Rääkides Hot Lipsist kasutatakse sageli sõna sekspood, kuid tegelikkus on teine, kuna Hot Lipsi näol on tegemist megasuure seksilelude kaubamajaga, mille üldpind ületab 2000 ruutmeetrit.

Hot Lipsil olid varem samuti nii sekspoed kui keskladu, kuid viimase kümnendi jooksul on inimeste ostuharjumused muutunud ning Hot Lips ootab kliente oma megasuurde, 2000 ruutmeetri suurusesse kaubamajja.

Miks on nii suurt erootikakaubamaja vaja? Põhjus peitub asjaolus, et kliendid on muutunud nõudlikumaks ja kõik mis on saadaval netis, peab olemas olema ka kohapeal. Eesti inimeste ostukäitumine on muutumas aasta-aastalt põhjamaade sarnasemaks, kus järjest enam tooteid tellitakse netist ja juba praegu ostavad kliendid netist enam kui Hot Lipsi kahest esinduspoest.

Siiski on Eesti klientidel ka üks väike omapära: kallimate toodete puhul tehakse netis ära eeltöö ja seejärel tullakse poodi ning ostetakse soovitud lelu sobivusel sealt. Kuna Hot Lipsi netis pakutav tootevalik on olemas ka esinduspoodides, siis ei pea kliendid pettuma.

Mis on aga Hot Lipsi 2019. aasta populaarsemad seksilelud?

Masturbaatorid ja fleshlight tooted. Fleshlight masturbaator on vagiina täpne koopia, kus ligi 25 cm sügav struktuurne armutunnel (lotus struktuur) on modelleeritud naise anatoomia järgi. 8 miljonit inimest ei saa eksida, sest just niipalju on neid tooteid maailmas müüdud.

Peenisepumbad on muutunud järjest populaarsemaks, sest lisaks peenise kasvatamisele aitavad nad lahendada ka erektsiooniprobleeme.

Kink, mis pakub rõõmu nii andjale kui saajale. Hea mõte oleks kinkida oma kallimale midagi, mida sa ka ise naudiksid. Coffret Fantasme Dorcel komplekti eesmärk on pakkuda oma partnerile unustamatut kogemust ja kogeda ka ise ägedat seiklust!

Hot Lipsi suurest tootevalikust leiab teiste seksilelude seast ka ülipopulaarseid, Eestis soodsaima hinnatasemega dildosid ja anaaltappe!

Tahad teada enam? Külasta Hot Lipsi kodulehte ja uuri lisa!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee