Eesti uudised

ŠOKEERIV TELEFONIKÕNE: kas te sooleuuringule sooviksite minna?! (87)

Ohtuleht.ee, 27. veebruar 2019, 10:37
 PantherMedia/Scanpix
Kas oled kunagi saanud telefonis tüütuid kõnesid firmadelt, kes sulle midagi müüa üritavad? Olgu selleks toode või teenus, kuid enamasti on need kõned väga tüütud. Lisaks survele midagi osta ja tarbida – mõnikord on pakutav kaup suisa väga ootamatu...

„Kõik algas sellega, et ajalehed ja ajakirjad hakkasid telefonitsi tellimust pakkuma. Siis tulid need tüütud kõned erinevatelt ravimifirmadelt, kes pakkusid vitamiine ja kalaõli,“ kirjutab Inna.

„Juba piisavalt ebanormaalsena mõjus see, kui mulle mõne aasta eest aluspesu telefonis müügiks pakuti, aga siis aitas see uus seadus, mis taolistele kõnedele lõpu tegi. Vähemasti nii ma arvasin,“ selgitab Inna, et sel nädalal tulnud telefonikõne ületas kõik senised pakkumised.

„Kujutate ette – mulle helistati ja pakuti sooleuuringut! Ma mõtlesin, et keegi teeb minuga nalja! Ma ei suuda siiani uskuda, et keegi millegi sellise peale üldse tuleb,“ on Inna ärritunud.

„Midagi nii privaatset ja tervisega seonduvat pole kuidagi normaalne sellisel viisil inimestele pakkuda. Tegu pole ju ka mingi meeldiva kosmeetilise protseduuriga, et seda ilma vajaduseta endale teha lasta,“ muretseb Inna, et mõni taolisele kõnele vastanud inimene ei pruugi üldse teadagi, mida see protseduur tähendab.

„Mis järgmiseks? Ma ei julge pärast seda kõnet enam ühtegi võõrast numbrit vastu võtta. Jään siis mõnest loosist või õnnitlusest ilma, aga taoliste pakkumistega ma end enam keset päeva šokeerida ei soovi,“ arvab Inna.

Kallis lugeja – kas ka sulle on tehtud ebameeldivaid müügikõnesid, kus pakutud kaupa, mis on tekitanud õõvastust? Millised on sinu kõige šokeerivamad ja veidrad pakkumised? 

87 KOMMENTAARI

i
Ise olen alati imestanud, kes küll läheb med õeks tööle. Täiega alandav töö, mida ei teeks kunagi. 28. veebruar 2019, 13:54
kohtunik
i
Innale ja õhtulehele 28. veebruar 2019, 13:48
Kui haigeks jääd, siis naerame me kõik koos aga praegu on kohatu, kus selliseid artikleid lasta kirjutada. Minu ema sai tänu sellisele telefonikõnele ja ostetud testile õigeaegselt ravile.
Loe kõiki (87)

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee