Sisuturundus

Kuidas panna oma kallim rõõmust hüppama? Kingitus.ee teab! 

Kingitus.ee, 1. märts 2019, 09:28
Kuidas üllatada oma kallimat naistepäeva puhul? Kõige lihtsam: panna ta rõõmust hüppama! Kuidas seda teha? Kingitus.ee toob välja mõned ideed.

Massaaž 

Kingitus.ee lehel võib valida erinevaid massaaže, mida pakutakse üle-Eesti, kusjuures mõningad neist on mõeldud ka paaridele, nagu näiteks kõiki meeli paitav Tiibeti helimassaaž.

Iluteenused

Kallimale kingi otsimisel on kindla peale minek erinevate iluteenuste kinkimine ja nende valik on Kingitus.ee lehel samuti suur.

SPA paketid 

Erinevad SPA paketid aitavad lahti rebida argirutiinist ning nautida põnevaid ja ihu ning hinge turgutavaid sauna-, spaa- ja iluelamusi.

Foto:

Maitseelamused 

Armastus käib läbi kõhu ja mis oleks veel kindlam märk tõelisest armastusest, kui üks inspireeriv gurmeeelamus. Näiteks võiks kogeda koos kallimaga maitseid pilkases pimeduses.

Foto:

Ja lõpuks kirsiks tordil! Kingituspakk "Naisele" 

Kingituspakk "Naisele" on mõeldud juhuks, kui kahtled või kardad teha vigu kingituse valikul. Kingituspakk sisaldab rohkem kui 60 hoolikalt valitud ja unustamatut elamust, mille hulgast saab kingisaaja välja valida ühe endale sobiva. Osta kingituspakk ja anna suurepärane võimalus valida kingitus ise!

Usu, Kingitus.ee paneb Sinu kallima rõõmust hüppama!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee