Peost väsinud mehed virgusid alles päästjate äratuse pealeFoto: Rawai päästeteenistus / Facebook
Toimetas Greete Kõrvits 22. veebruar 2019 19:03
Veebileht Phuket News kirjutab, et Taimaa populaarses turismisihtkohas sattus sekeldustesse kaks eestlasest meest.

Öösel pidutsenud turistid otsustasid magama minna mitte oma hotellitoas, vaid hotelli fuajee ees kõrguva varikatuse peal. 24aastase ja 37aastase meesterahva numbrituba asus Soi Khok Makhami hotelli teisel korrusel, aknaga täpselt varikatuse kohal. Mehed sikutasid madratsi aknast välja varikatusele ja jäid seal tukkuma.

Hommikul aitasid Tai päästjad eestlased katuselt alla. Kella poole üheteistkümne paiku sündmuskohale sõitnud tuletõrjemeeskonna saabudes mehed veel magasid ning ärkasid alles siis, kui päästjad nendega tegelema asusid.

Range pilguga päästetöötaja hindab olukorda: kuidas uinuv eestlane kõige paremini varikatuselt maha saada? Foto: Rawai päästeteenistus / Facebook

Päästjate sõnul polnud meestel mingeid füüsilisi vigastusi ja päästetöödegi käigus keegi kannatada ei saanud. Küll aga oli ilmselge meeste joobeaste, samuti peavad nad hotellile tekitatud majandusliku tasu kinni maksma. Eelneval õhtul korraldasid mehed paraja segaduse ka oma toas. Lisaks said nad trahvi ebasündsa käitumise eest joobes olekus. Meestel süüdistuste osas pretensioone polnud.

Paar kohalikku tulid eestlaste päästmist uudistama Foto: Rawai päästeteenistus / Facebook