Eesti uudised

UHHUU-TOHTRITE PEALETUNG: mida teha, kui perearst pöördub posijaks (86)

Liina Hallik, 20. veebruar 2019, 15:03
TULE, TERVIS! Mõne uhhuu-arsti meelest võib ka kosmoseenergiast abi saada. Foto on illustratiivne.Foto: Vida Press

„Mul on üks krooniline haigus, mis ei lase elada. Kui ma rohu võtmata jätan, võin kodus 4–5 päeva valust oksendada,” kirjeldab naine, kellele perearst soovitas... nõelravi ja muid alternatiivseid meetodeid. Arstide sõnul on riigi käed liiga lühikesed, et meditsiinisüsteemist eemaldada posijaid, kes on tavaravile selja pööranud. Ametkonnad aga leiavad, et kõik on korras. 

Hiljuti šokeeris avalikkust teade vaktsiinitüsistuste tagajärjel surnud lapsest. Sünnitusmajas vaktsiini saanud imik haigestus nelja kuu vanuses verevähki. Immuunsuse languse tõttu tekkis BCG üldinfektsioon, mille tagajärjel laps ühe aasta ja kahe kuu vanuses suri. 

Kokku saadeti 2018. aastal ravimiametile 114 teatist vaktsiinide kõrvaltoimete kohta, 91 juhul ei olnud kõrvaltoimed tõsised. Ehkki üldiselt ei ole vaktsiini kõrvaltoimed ohtlikumad kui haigus ise, tuli lisaks traagilisele surmajuhtumile ette muidki raskemaid tüsistusi, mis vajasid haiglaravi.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

4. märts 2019, 09:11
JÄRJEKORDNE HULLUS: koerte vaktsineerimisest keeldumine pole Eestisse veel jõudnud
22. veebruar 2019, 17:07
Võrdõigusvolinik: vaktsineerimata lapsi ei tohi lasteaeda lasta
19. veebruar 2019, 22:56
Terviseameti mustas nimekirjas olev alternatiivmeditsiini pooldav üldarst Martin Ruumet saab seaduseaugu tõttu edasi tegutseda
18. veebruar 2019, 11:37
Jumala ja MMSi usku arst: „Arstidele on pikka aega õpetatud valet!“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee