Eesti uudised

UHHUU-TOHTRITE PEALETUNG: mida teha, kui perearst pöördub posijaks (86)

LISA KOMMENTAAR

Aira 22. veebruar 2019 10:46
Sain vaevalt 50, kui liigesed äkki hullult valutasid. Perearst ütles: "Ealised iseärasused. Pole parata." Hakkasin ise Ayurveda Yogaraj- Guggult ja Triphalat võtma," iseärasused" kadusid. Kas oleks pidanud arstiga nõustuma ja mõne aastaga ratastoolis ringi "kihutama"? Alles siis saab rääkida inimkesksest meditsiinist, kui Ida ja Lääs oma oskused ühendavad.
meelde tuli 22. veebruar 2019 09:19
Uhhuu-tohter ehk psühhiaater.
Sinu kommentaar suunati modereerimisele. 22. veebruar 2019 09:18
T õ p r a-tohter ehk velsker. Uhhuu-tohter ehk ...?
Tõpra-tohter ehk velsker 22. veebruar 2019 09:17
On arstid ja doktorid. Neil on diplomid ja hinnatud teadmiste ja oskuste poolest. On teadjaid, nõidu ja tohtreid - nemad on hinnatud oma oskuste poolest. Mis imeloomad need uhhuu-tohtrid veel on? Ei tea ja ei oska?
Tohter Olaf (C) 2012 22. veebruar 2019 09:13
"… need loobugi siis arstidiplomist ja loogu oma eravastuvõtt mingi alternatiivravi ravitseja nime all" Doktor = diplom Tohter = mida iganes Kui tohtri palganud asutus kirjutab tohtri uksele "doktor" või "arst", siis mida tohter valesti on teinud?
Väikses maakohas pole lihtne arsti vahetada 22. veebruar 2019 09:02
Kõigil pole võimalust iga hädaga kusagile suuremasse keskusesse arstile minna.
Kes osutavad muud kui ülikoolis õpetatud ravi, … 22. veebruar 2019 08:58
… need loobugi siis arstidiplomist ja loogu oma eravastuvõtt mingi alternatiivravi ravitseja nime all Näide artiklist: ”Nüüdseks alternatiivravi pakkuv endine perearst Anna Luik reklaamib end kui Tartu ülikooli arstiteaduskonna lõpetanud tohtrit, kes on läbinud ka peremeditsiini residentuuri”. Uksele silt – parameditsiini arst vm ja rahu majas. Siis on inimestel valikuvõimalus. Praegu on tõenduspõhiselt ravivad arstid imelikus olukorras, nende soovitusi ei peeta millekski ja paralleelselt (ka arsti teadmata) kasutatakse mingeid netist leitud tilku ja teraksesi.
Totter Olaf 22. veebruar 2019 08:46
"Saade valmib koostöös Sotsiaalministeeriumiga. Saate tootja on Downtown Pictures, produtsendid Ove Musting ja Jaan Laugamõts."

HeH 22. veebruar 2019 08:41
iga arst, kes ravimifirma poolt äraostetuna päheõpitud teksti korrutab on uhuuarst. Õige arst on see, kes tegeleb haiguse põhjusega, suunab inimest tervislikule toitumisele ja tervise hoidmisele , mitte ei topi igal võimaluselt tablette ja ravimeid täis. Isegi Hippocrates ütles, et ainus ja ainult siis, kui tegemist on väga tõsise hädaga, tohib arst loodusliku asemel mitteloodusliku ravi kasutada ja kui see on tehtud, tuleb taas tagasi pöörduda loodusliku poole, sest see ei kahjusta inimest tervikuna.
Ja otsa tegi lahti ... 22. veebruar 2019 08:41
20.12.2012 Eesti sai oma Dr.Ozi — saage tuttavaks, tohter Olaf! http://kroonika.delfi.ee/news/kino/eesti-sai-oma-drozi-saage-tuttavaks-tohter-olaf?id=65435026 Juba eeloleval kevadel jõuab Kanal 2 ekraanile maailmakuulsa meditsiiniteemalise saate “The Dr. Oz Show” kodumaine versioon. “Tohter Olafit” hakkab juhtima Kanal 2 uudisteankur, raadio- ja telesaatejuht Olaf Suuder, kelle jaoks on meditsiin suur kirg ja armastus. Enne ajakirjandusse suundumist õppis Olaf viis aastat Tartu Ülikoolis arstiteadust. NB! Mitte segi ajada! Dr. Mehmet Oz on praktiseeriv südamekirurg ja saatejuht.
Seisame selliste inimeste eest! 22. veebruar 2019 08:27
Alles eelmine kevad ründas Ravimiamet ühte perearstikeskust ja postimehes ilmus igasugu artikleid. Mul on nendest perearstidest kahju, sest nemad ei saanud oma seisukohti kuskil väljendada. Minu arust peaksime patsientidena, need kes seal perearstikeskuses käivad, arstide toetuseks ühinema ja nende eest seisma! Ruumeti avalik lintšimine oli teisitimõtlevatele arstidele hoiatuseks. Kõik on peapeale pööratud - kartma peaksid farmaatsiamaffia agendid, mitte mõtlemisvõime säilitanud perearstid.
aga 22. veebruar 2019 08:13
korjati sellepärast, et see uhhuud sisaldab
Tõesti, Martin Ruumet igasse perearstikeskusesse! 22. veebruar 2019 07:54
Milline teaduspõhine meditsiin? Ükskõik millist “teaduspõhist” uuringut vaatad on see ravimifirma rahaga tellitud uhuu-uuring. Vaktsiinidevastane raamat korjati müügilt ja hävitatakse, selle asemel et proovida sealseid fakte ümber lükata. Nagu ütles riiklik immunologist vikerraadios kunagi: raskemetallide soolad peavad vaktsiinis olema, muidu ei teki organismis reaktsiooni!
22. veebruar 2019 07:43
Minu arst küll soovitab , mida süüa, kuidas võimlemisega tugevdada lihaseid ja milliseid vitamiine võtta.Aga kirjutab ka ravimeid, kui vaja. Imerohtusid ei tarvita ma kunagi.
Maatohter 22. veebruar 2019 07:25
Poolemeelsete arvamusi saab kustutada ainult meditsiini laiemalt tundev inimene. Ajakirjanduslik haridus siin ei aita.
Maatohter 22. veebruar 2019 07:20
Haigusi on väga erinevaid, asjalik perearst teeb vahet, mida saab ka maarohtudega ravida, millised tuleb anda tõenduspõhise meditsiini hoolde. Paraku on nende vahel tükk nn halli ala, kus kindlad reeglid ei kehti. Kindlasti aga on kurb näha, kus leiutatkse mingid uued imerohud, mis ravivad kõike. Mõned vähesema kriitakameelega inimesed ka usuvad seda.

Sinu nimi 21. veebruar 2019 14:59
Delfist ja Õhtulehest saab vastuse igale küsimusele. Ka sellele, et mida teha siis, kui vanaema norskab ja hästi ei kuule.
eelmise riigikorra ja ka üleeelmise riigikorra ajal 21. veebruar 2019 10:44
soovitas arst alati keemiale lisaks raviteesid, siis ei olnud veel ravimifirmade "karvane käsi" "ärisse" sekkunud. Nüüd on kogu loodus justkui saatanast. Põdesin 18 aastaselt leetrid püstijalu läbi, mitte ühte uudist selle kohta ei ilmunud. Mulle tundub, et meie "uhuu ajakirjanikud" on hulluks läinud, kuna elamiseks on ju raha vaja ja sestap paisatakse meediasse kõiksugu si...a ja saasta.
!!! 21. veebruar 2019 10:12
Siis tuleb lihtsalt perearsti vahetada.
Tiit 21. veebruar 2019 10:01
miks nemad peaksid koik Uhhuutohtrid olema? Minu tütrel oli jala peal mingi jube ekseem. Jalg mädanes ja haises kohutavalt ja mingid farmaatsiafirmade salvid ega rohud ei aifdanud. Abikaasa vanaema vaatas ja keetis searasvast ja maarohtudest kokku mingi salvi ja see aitas. Paari nädalaga juba oli noor nahk sellele kohutavale ekseemile peale kasvanud. Praegu ei ole midagi nähagi, ainult päikese käes see koht ei päevitu.
Mnjah 21. veebruar 2019 09:57
elavhõbe on sealt ammu kadunud. Ei vaktsineerimine ega ravi ei garanteeri, et antud organismiga midagi ei juhtu. Kehtib tõenäosus. Nii on 0,01% tõenäosusega võimalik, et teetanuse vaktsiin kutsub antud organismis esile soovimatu reaktsiooni. Samas on 99,9% tõenäosus, et teetanusse haigestunu sureb.
lepiks 21. veebruar 2019 07:25
lepiks kokku, et hakkad rääkima siis, kui ükskord saad haiguse, mille kohta on arstil vaid " see on ealised põhjused" Kui palju sul veel elada ikka on jäänud, need kümme, viisteist aastat võid ka käpuli käia käed on sul ju terved.
nuh 21. veebruar 2019 07:19
asi hakkab juba sinnapoole minema nagu ahistamissüüdistused. Ma ei tohi arstile tunnistada, et tarvitan isetehtud ravimtaimede tinktuure, ravivanne, kompresse, rääkimata ravimtaimede tõmmistest. Kui arst mind ära kuulab, võib disklahvi saada. Ja ma ei tarvita apteegist ostetud ravimtaimi, sedagi ei tea arst õnneks.Ta on täiesti süütu.
to ärritunu 20. veebruar 2019 22:10
kui rumal annab olla, kui sulle posija ilma uuringuid tegemata paneb välja kroonilise haiguse, mida ravitakse alati ja ilma vastu vaidlematta MSiga

hippokrates 20. veebruar 2019 21:54
Nendes nn vaktsiinides leidub ülikahjulikke raskemetalle nagu näiteks elavhõbe. Vaktsiinide kahjulikkusest ei taheta rääkida, sest ravimifirmade tohutu rahavoog ei tohi peatuda ega kannatada saada. Kuuldavasti on paljud lapsed jäänud tänu vaktsiinidele invaliidideks.
Palun avage! 20. veebruar 2019 21:49
igas perearstikeskuses üks kabinet "Martin Ruumeti" sarnaste arstidega, kes oskavad ühildada teaduspõhise- ja alternatiivmeditsiini koos loodusraviga. Sellest tõuseks ainult tulu ja kõik patsiendid saaksid teha oma vaba valiku. Te näete kuidas maailm praegu jõuga pooldub- seda ei saa takistada. Avatud meelega suudaksime ehk ära hoida need isehakanud facebook ravitsejate grupid, kes omavahel üksteisele nõu annavad. Praegu lihtsalt ei lähe ei vegan- ega vaktsiinivastased noored emad oma lastega arsti juurde vaid püüavad omavahel nõustades lapsi toita, ravida ja tervendada.
Ben-Ren 20. veebruar 2019 21:45
Kas ohustatud loomaliigi peenise õgimine ravib impotentsust? Kaine mõistus ütleb, et ei. Sama ütleb ükskõik milline teadusuuring. See, et miski on tuhandeid aastaid vana, ei tähenda, et see õige oleks. Millal sa viimati kitse ohverdasid, et järgmise aasta kartulisaak parem oleks? Loomade ohverdamine on ju aastatuhandeid vana efektiivne meetod soovide täitumiseks.
maamiis 20. veebruar 2019 21:14
see "kanakari" ju ei suuda ise Pealtnägija ja Radari eetriaega kinni maksta ! Kes selle eest maksis ? Vihje :Ravimifirmadel ju raha küll!
tablett 20. veebruar 2019 20:43
Issand andke minna ajage abiaineid ja täiteained ja keemiat kahe käega sisse. Ärge jumala eest uurige alternatiive,sest apteegist saab ikka seda õiget rohtu.
Lao-Dzi 20. veebruar 2019 20:43
Hiina meditsiin on 5000 aastat vana, mis siis see alternatiivne on...
Kõige 20. veebruar 2019 20:29
suurem probleem on siis,kui arst kuritarvitab oma ametiseisundit ja jätab tahtlikult haige ravimata. Uue vangla uksed on avatud... .Palju räägitakse koonduslaagrite doktoritest,kes tegid seal meditsiinilisi katsetusi,aga kui oli vaja ravida päris patsiente,siis nad olid peale sõda parimad profesionaalid.Nad ei old pahad inimised,katseid tehti ju inimrottidega selle aja mõistes,sest ajad olid sellised.Täna ei ole ajad sellised st. kõik on inimesed,niiet halba kohtlemist ei tohiks olla.
Rohusööja loom 20. veebruar 2019 20:23
Ärge muretsege,dr.Raudsik on tagasi

19:23-le 20. veebruar 2019 20:09
"Eesti riiki,mitte valitsus."? Mis anarhia, see on demokraatia, kõigil on õigus l0ll olla!
Anarhia valitseb 20. veebruar 2019 19:23
Eesti riiki,mitte valitsus.
ärritunu 20. veebruar 2019 19:22
Kuid mida teha,kui arst ei ole huvitatud haigest ja ilma uuringuid tegemata paneb välja kroonilise haiguse ja kui vastuvõtule lähed siis jutt selline,et sa ju tead,et sinul on krooniline häda ja muudkui soovitab valuvaigisteid ja Diclofenak salviga määridda.Tunne oli selline,et oleme tagasi nõuka ajas,kus mis iganes hädaga arstile pöördusid,siis kolm komponenti.Kui pea valutas siis tsitramol,kui süda mega probleem siis korvalol ja kui midagi valutas siis kampripiiritus.Pigem olgu siis tohter posija,oskab vähemasti loodusravigi soovitada,kuid mitte nõukaaegne kolme rohu teadja.
Oioi 20. veebruar 2019 19:15
Kindlasti lahku sellise arsti juurest. Vastasel korral võid veel terveks saada! Pealegi sellised arsti väldivad raskemetallidega küllastatud farmaatsia tooteid.
Nojah 20. veebruar 2019 18:54
Mis tal üle jääb kui ravimeid pole leiutatud millega ravida haigusi. Arstid on võimelised vaid haigusi leevendama ja kaua sa leevendad ükskord tüütab ära.
stahl ei eksi 20. veebruar 2019 18:52
arste motiveerib nänn ja mõjutab ka koordineeritud ajupesu
ei eksi 20. veebruar 2019 18:50
kui inimene USUB, et ta paraneb 20. veebruar 2019 18:44

usun teaduspõhist meditsiini 20. veebruar 2019 18:43
Lepiks kokku, et need uhhuu-meditsiiniusku inimesed tõsise tervisehäda (diabeet, südamehaigus, vähk) puhul arsti poole ei pöörduks, sest äkki "sunnitakse" neid tablette võtma? Las ravivad end naatide ja võililledega ja normaalsetele inimeste jääks siis ehk rohkem arstiaegu. Ja ärgu oma lapsi ka arstile viigu, andku mett ja sooja piima iga haiguse puhul.
jätke inimesele valikuvõimalus 20. veebruar 2019 18:41
dr. Raudsik lasti lahti. Nüüd leiti uus peksupoiss. Olge rahulikud, inimesed leiavad nad ikka üles. Mina nende raviviise ei eita. Rahvameditsiin tahetakse ravimifirmade poolt alla suruda, aga rahva mälus on see olemas. PALVEL on tohutu jõud, aga vähe on neid, kes seda mäletavad.
ammetnik 20. veebruar 2019 18:34
Tabletimeditsiin on tänapäevane teaduspõhine meditsiin.Kui ei taha, ära kasuta ravimeid. Aga et arst põrnitseb ja klõbistab arvutit ega saa patsiendile õieti otsa vaadata, on küll seaduspõhiste ametnike tegu.
e. 20. veebruar 2019 18:32
Stahl eksib. Arste ei motiveeri medikamentoossele ravile keskenduma mitte pakutav nänn vaid lihtne psühholoogiline soov 'kanakarjast' mitte eristuda. Sest on ette teada: kes pole ravimiusku, on 'kahtlane'.
bambus 20. veebruar 2019 18:29
Paul! Palun tee endale selgeks, mis seal Hippokratesel kirjas on ja mis vande arstid annavad. Viga ei teeks ka teadmine, et tänapäeva teaduspõhine meditsiin tugineb anatoomial, füsioloogial ja biokeemial, uurimismeetodid füüsikal. KEEMIA on arsti põhiline töövahend. Peale kooli on arstil ka ajapikku kogenenud kogemuspõhised teadmised, mis on üksikuel arstidel tõesti erinevad. Ka suhtumine alternatiividesse. Keegi ei käsi Sul kooliskäinud arsti juurde minna.
minu 20. veebruar 2019 18:25
perearst on küll tabletiusku müügiesindaja, kelle määratud retseptiravimitest polnud vähimatki abi. Peale korduvaid katsetusi loobusin nendest ja pärast seda sain koheselt tänutäheks diagnoosi digilukku. Aitäh!
üks just ütles ,et 20. veebruar 2019 18:19
käis hüpnoosi ajal jumalal külas .neid ravile minejaid eesti täis ju .
eesti ju 20. veebruar 2019 18:18
posijaid .selgeltnägijaid ja ennustajaid täis .

no 20. veebruar 2019 18:14
moderaatorid, kus te nüüd olete, et te poolemeelse kommentaare ei kõrvalda? Või kustutate minu oma hoopis?
Andrus 20. veebruar 2019 18:13
Teate, mis kõige hullem. Arstid on väga kihistunud ja teadmised on väga erinevad. Üks arst ütleb, et seda rohtu pead võtma ja samas teine ütleb, et seda rohtu ei tohi sa absoluutselt võtta. Ja siis oled sa olukorras, kus mõistus tõrgub. Ma ei räägi siin uhuu arstidest. Seal saab vähemalt kohe selguse. Aga kõige ohtlikumad on need arstid, kes jätavad mulje, kui väga tark inimene aga tegelikult on pealiskaudne ja võhik! Neid on kordades rohkem kui neid uhuu arste.
Nojah 20. veebruar 2019 18:12
Ega see praegu Eestis ametnike poolt soositud tabletimeditsiin ka inimesi terveks ei tee. Liiatigi, kui tuleb arstijärjekordades kuude viisi oma vastuvõtuaega oodata.
ma 20. veebruar 2019 18:04
Posijana teenitakse ehk rohkem sest inimesed ju lihtsad uskujad!
jorr 20. veebruar 2019 18:04
Enamus väga vanadest on alati öelnud, et nad ei ole keelanud endale asju, mis neil tuju heaks teevad. Kes on alati natuke napsi võtnud, kes teeb päevas 1-2 suitsu jne. Optimism ja hea tuju aiatavad kaua elada
Sobelev 20. veebruar 2019 18:03
Posija on tulusam olla, saab rohkem kui 5 eurot visiiditasu eest. Posija peale ei saa klient kaevata, sest kardetakse äraneetuks saada.
caff 20. veebruar 2019 18:01
Noh, Stahlil on natuke "õigus" ka, siin pole mingit statistikat arendada vaja. Lõpuks surevad ju kõik, paratamatult, aga enne seda käivad nad mingite arstide juurest läbi, enamjaolt.
pragma 20. veebruar 2019 17:56
vanasti olid uhhuuarstidel paldiski maanteel ilusti voodikohad olemas.. seal vist enam statsionaari ei ole? aga ehk võtab Jämejala oma hoolde nad..

pragma 20. veebruar 2019 17:53
aga lepime kokku, et sina käid uhhuuarstide juures ja mina jään tavameditsiini juurde.. aga uhhuuarstid võiks omale U tähe otsaette kõrvetada - muidu äkki kõik ei märka kaarega mõõda käia..
Valdek Kukeke 20. veebruar 2019 17:52
Mis selle posija nimi on ja miks teda radaris ei näidata????
pragma 20. veebruar 2019 17:50
millisele statistikale tuginedes sa seda väidad?
pragma 20. veebruar 2019 17:49
je 20. veebruar 2019 17:30
Ilmselt pole ei ajakirjandusel ega haigekassal muuga tegeleda, kui nähtamatud ja olematuid probleeme otsida. Muidu on ju kuradima igav.
Gunnar Stahl 20. veebruar 2019 17:18
Kunagi ei tea, kes on uhuu ja kes mitte. Tavatohtrite nahka on päris kindlasti rohkem inimesi läinud kui alternatiivravitsejate vigade tõttu. Praegused perearstid ajavad ainult raha taga ja kirjutavad ravimeid, mille eest saavad lõunamaa reise ja televiisoreid. See on ka põhjus , miks ei saadete spetsialistide juurde vaid üritatakse ise ravida, kusjuures inimesel võivad olla selged vähja tunnused. Mina olen küll igasuguste perearstide suhtes väga skeptiline.
v 20. veebruar 2019 17:11
Uhhuul on edasiarenemisvõime. ohhomeistrid kirjutavad retsepte! https://www.youtube.com/watch?v=_HmU77-N4uI
Eino Taruk 20. veebruar 2019 17:10
Müstika on kuidas sellised said üleüldse arstiks?

niki 20. veebruar 2019 17:00
kui 100+ vanuselt inimeselt uuritakse kuidas see .õnnestub,on vastus tihti ,mul pole arsti vaja läinud,mitte ,et pole haige olnud,ehk haigus ei tapagi,ravi paneb põntsu organismile.on 21 sajand ja me ikka peame nõiajahti,kus on hallkardinal.
minul sama 20. veebruar 2019 16:52
peale mehe surma tahtis kohe mingisse uurimisprogrammi suunata, kus mees oli olnud
Asi lihtne 20. veebruar 2019 16:49
Arstina praktiseerimine lõpetada
Urmas 20. veebruar 2019 16:39
Tava-arstid on samuti posijad!!! Mul ravis perearst ämma pahaloomulist kasvajat antibiootikumidega ja sõimas ämma joodikuks! Hiljem haiglas küsiti, et kuidas te ei teadnud, et ta põdes ajukasvajat??? Kust me pidime seda teadma???
Valdek Kukeke 20. veebruar 2019 16:28
Kõik on korrektne, sest kolmas foto artikli juures läheb kokku artikli pealkirjaga. Kuid küsimus jääb, mida teha juhul kui Tartu koolkonna meedik päris metsapoole pöörab?
Hey 20. veebruar 2019 16:21
Arstid on huvitatud ravimifirmade kingitustest selleks kirjutatakse kuhjadega ravimeid ja siis kuhjaga et tüsistusi ravida. Kas klaperjaht on sellest, et ka arstide seas on ärganud südametunnistusega inimesi kes tööstusele ei allu. Isiklik kogemus, et parim on Hiina meditsiin.
Metsavend 20. veebruar 2019 16:20
Hooldekodu perearst on vikatimees. Küll ta tuleb.
Sallivad vajavad toitu 20. veebruar 2019 16:20
See ju lausvale! Kui tohtril on jätkuvalt alles litsents, siis järelikult on tal õigus arstina töötada. Lihtsalt sallivatele on vaja kogu aeg kedagi hukka mõista.

20. veebruar 2019 16:14
mida on õhtulehel kädistada sel teemal kui saagim ja presnal igasuguseid uhhuutajaid lausa reklaamisid.
Tegelikult 20. veebruar 2019 16:12
On pealevoolutohtrid uhhuud. Kogu kehtiv meditsiinisüsteem on uhhuu. Kes vähegi süveneb ja läbi mõtleb, saab aru.
1 20. veebruar 2019 16:10
Joller jättis dr.Pritsu artiklis mainimata
oma ajuga 20. veebruar 2019 16:06
Õhtuleht üritab arvamust kallutada. Las igaüks ise otsusta, kui UHHUU talle oma arst tundub. Täiesti vabalt võib ju patsient omale uue arsti valida, kes Mendelejevi tabelit vabalt valdab .
Ikka liiale 20. veebruar 2019 16:03
Mürgitööstus peab oma turgu kaitsma
egas midagi 20. veebruar 2019 15:56
ja siis tahetakse ehitada tallinna haiglat, kus on need arstid jm töötajad, kes seal peaks tööle hakkama. Kas tallinn ehitab uhuu-arstidega haiglat, selvehaiglat, iseteenindushaiglat, äpp-haiglat vms? Siinkohal on minu küsimus püsti :D
kas liiale ei lähe? 20. veebruar 2019 15:56
nõelravi on uhhuu posimine? sööge aga kamaluga apteegi korralikult katsetamata ravimeid ,muideks alles ilmus Ekspressis artikkel kus oli kirjas ,et MMS ei kahjustanud ühtki patsienti, kas ka ravis seda ei kirjutatud oma kogemustest tean ,et just nimelt see alternatiivravi mõjub mulle kordi paremini kui apteegi mürgid
Riisikas 20. veebruar 2019 15:51
Järjekordne nõiajahi hooaeg on alanud!

Paul 20. veebruar 2019 15:50
Nüüd algab siis meedias materdamine kus aus arst soovib inimestele parimat.Kahjuks leidub ikka närakaid kes kohe kaebama sibavad kuigi neile parimat soovitakse,täpselt nagu 40ndatel.Lootus on,et selle tubli meediku eeskujul tõusevad paljud arstid püsti ja hakkavad Hippokratese vannet järgima mitte "ravi" juhiseid.
minu 20. veebruar 2019 15:46
perearst on küll tabletiusku müügiesindaja
On suur vajadus selle järele, et alternatiivraviga tegeleksid just arstid ja mitte isehakanud. 20. veebruar 2019 15:45
ära iial ütle - ei iial 20. veebruar 2019 15:15
laske inimesel oma kombel ravida, aga uksele pange silt "alternatiivravi", las inimesed otsustavad.
heaoluriik 20. veebruar 2019 15:12
see on meie kuulus perearstisüsteem. Mida aga teha arstiga kes inimest ravida ei taha ja nn hooldekodusse oma patsiendi juurde ei tule?
Vaheta perearsti 20. veebruar 2019 15:07
See lihtne- otsi meelepärane arst ja mine sinna ning küll seal kõik Sinu asjad korda aetakse! Arst on kohustatud inimest aitama ja kui ei siis nad ei tohiks ka seda tööd teha. Isegi loomaarstina mitte!