Põnevat ja kasulikku | Sisuturundus

TOP 3: ägedad ideed, mis muudavad naistepäeva eriliseks  

Sisuturundus, 4. märts 2019, 15:07
 Pexels
Naistepäev on ukse ees ja siinkohal toomegi ära mõned kingiideed, mida saab kinkida kasvõi endalegi! 

Kingi endale hingerahu!

Elus on palju valikuhetki, mil ollakse dilemma ees, kuidas edasi liikuda. Sel hetkel tuntakse, et on vaja kedagi kusagilt kaugemalt (ja kõrgemalt), kes suunaks õigesse suunda. Kas mul on mõtet minna välismaale tööle? Kas minuga oldi siiras? Kas selle keerulise suhte nimel tasub pingutada? Kas peaksin kindlasse kohta raha paigutama? Kas keegi pillub mulle kaikaid kodaratesse?

Üks võimalus selle teadasaamiseks on pöörduda Eesti vanima ennustusliini, mis on tegutsenud peaaegu 30 aastat, poole. Telefoninumbril 900 1727 saab nõu ööpäevaringselt, kusjuures valida on võimalik üheksa proffesionaalse ennustaja vahel.

Nõu saab küsida ka e-maili teel. Kirjutamise plussiks on tõik, et kõik nüansid saab rahulikult läbi mõelda ja hiljem jääb vastu saadud ennustus ka silma ette. Ennustus valmib kolme päeva jooksul.

 

Kindla peale kingitus - kohvielamus

Paljud mehed seisavad kindlasti 8. märtsi eelõhtul närviliselt küsimuse ees, mida kinkida oma kallimale ja milline kingitus näitaks nii tundeid, kuid samas oleks ühtlasi ka kasulik.

Üheks suurepäraseks võimaluseks oleks kinkida Chez Marius Kokapoe kinkekaart, sest uskuge või mitte – meie kinkekaardiga kingite eelkõige elamusi! Teeme kohe selgeks: Kokapoe kinkekaart ei tähenda, nagu saadaksite sellega oma kallima pliidi ette. Kaugel sellest! Kinkekaardi abil on võimalik kinkida eelkõige emotsiooni, mis jääb kauaks meelde.

Kui olete kohvinautlejad, siis mis võiks olla paremat, kui üllatada oma kallimat 8. märtsi puhul kannutäie hea ja aromaatse kohviga, mis on valmistatud tavapärasest pisut teisiti.

Suur valik põnevaid kohvikanne

Kõigepealt tule ja vali sobiv espressokann Chez Marius Kokapoest, jahvata värsked oad ja vii üllatusena kohv kallimale kandikul otse voodisse. Lisaks leiad meie valikust piimavahustamiskanne, türgikohvikanne ja palju muid tarvikuid. Kohvi jahvatamiseks on saadaval kvaliteetsed tumedaks peitsitud pöögist Zassenhaus´i kohviveskid, mille mehhanismile antakse 25-aastane garantii! Zassenhausil on Brasilia-kohviveski, millega saab soovi korral jahvatada kohviube ka mokakannu ja espressokeetja jaoks.

Pika käepidemega türgikohvikanne, millega valmistatakse idamaist kohvi, tuntakse ka nimede all ibrik, rakweh või cevze ja selle kannuga võib soojendada ka näiteks väikese koguse piima või vett.

Muide, kas teadsite, et türgi kohv on kohvijook, mis saadakse röstitud kohviubade väga peeneks jahvatatud pulbri keetmisel just nimelt spetsiaalses kohvikannus. Valmis jook valatakse tassi ja oodatakse, kuni kohvipaks vajub tassi põhja. Juuakse kuumalt, soovi korral lisatakse enne keetmist suhkrut.

Kohv valmistatakse värskelt jahvatatud, soovitatavalt tumeda röstiga kohviubadest. Kohv ja suhkur lisatakse külmale veele, segatakse korralikult ja pannakse keema. Kui märkate esimesi keemismulle, eemaldage kohvikann ja valage tekkinud vaht mokatassi. Pange kann uuesti pliidile ja laske keemistemperatuurini, mitte keema. Seejärel valada kuum jook mokatassi vahu peale.

Türgi kohv on välja valades väga kuum, mistõttu seda serveeritakse tavaliselt klaasitäie külma veega. Vesi aitab suud jahutada ja värskendada, et kohvi maitse tuleks paremini välja. Kogu kannu sisu valatakse tassi, aga kohvi ei jooda põhjani – kohvipaks jääb tassi alles.

Ameerikast pärit aeropressiga saab aga valmistada suurepärast kohvi nii kodus, kontoris, reisil kui matkal olles ja sellele on saadaval ka korduvkasutatavad filtrid. Aeropress on uudne ja kiire kohvivalmistamise meetod, milles on ühendatud filterkohvi ja presskannu meetodi parimad omadused. Aeropressiga valminud kohvi maitse on täielikult kinni tegijast, kuna valmistusetapis võib varieeruda kohvi kvaliteet, jahvatusaste, haudumisaeg, vee kogus, temperatuur ja pressimise kiirus. Erinevalt presskannudest kohv mikrofiltreeritakse ja valminud kohvijook on setteta. Aeropress on lihtsaim kohvivalmistamisseade, millega kohvivalmistamine võtab aega umbes 1 min.

 

Enesestmõistetavalt kuuluvad originaalsed Bialetti moka- ja mutterkannud samuti meie tootevalikusse ja materjalidest on saadaval nii alumiiniumist kui roostevabast terasest kannud. Kui aga soovite nautida espressokohvist lahjemat kohvi, siis sobiliku kannu leiad Grünwergi presskannude valikust. Pakume neid nii vaskse, kuldse, roostevaba terase kui ka plastikust korpusega.

 

1933. aastal Alfonso Bialetti poolt loodud ehtne ja originaalne alumiiniumist Moka Express-mutterkann on puhas klassika, mida on toodetud juba üle 80 aasta. Traditsiooniline Bialetti-mutterkann on saanud aegade jooksul enda kõrvale laia valiku erinevate funktsioonidega varustatud espressokanne, nagu induktsioonpliidil toimiv terasest Bialeti Venus mutterkann ning samuti meie valikust leitavad Gefu ja Grünwergi terasest espressokannud.

Kirsiks tordil - presskannudele pakume ka varuklaase ja -filtreid ning espressokannudele varutihendeid!

Samuti leiab Kokapoe valikust mitmeid lisatarvikuid, mis aitavad saavutada täiusliku kohvielamuse, nagu näiteks kolmekordse paksu põhjaga piimasoojendusnõu Claudio või  roostevabast terasest valmistatud piimavahustaja, mis asetatakse pliidile ja tiheda sõelaga pumbates valmistatakse soojenenud piimast paks piimavaht.

Pakume ka vaakumsäilitusnõud kohviubadele ja -purule, mis aitavad tagada kohvi parimad aroomid.

Uskuge: kinkides kallimale kohvielamuse, lähete välja kindla peale, sest mitte miski ei suuda paremini üllatada, kui korralik, südamega valmistatud kohv! 

Lisainfot leiad SIIT!

Kanašnitsel ja broileri fileepallid

Kikase lihameistrite arendatud kanafileest valmisküpsetatud tooted on
värsked, hea lõhnaga ja harjumuspärase puhta maitsega. Kikase kanafileetooted pakuvad rohkelt võimalusi nii hommiku-, lõuna- kui ka õhtusöögiks ning sobivad serveerimiseks ka pidulikel sündmustel. Maitsev ja korralik kõhutäis valmib kiiresti! 

Kikase tooted on saadaval kõikides hästivarustatud poodides üle Eesti!

 

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee