Sten ja Erik KruusimägiFoto: Tiit Tamme
Eesti uudised
20. veebruar 2019 08:02

Poseidoni topeltmõrvas süüdi mõistetute isa: üldjuhul on nad tublid poisid (17)

Kohus mõistis vennad Erik ja Sten Kruusimägi ööklubis Poseidon toimunud mõrvade eest pikaks ajaks vangi, meeste isa jagas, et kui see kuritegu kõrvale jätta, on tegemist tegelikult tublide poistega.

Meeste isa meenutas, et vennad olid juba lapsest saati ninapidi koos ja väiksena ei teinud nad kellelegi liiga ja olid täiesti tavalised Eesti poisid.

Isa ei saanud enda sõnul lõpuni välja aru, et poegadega oli tõesti midagi halba juhtunud ja meeste kinni pidamise ajal oli ta koos süüdimõistetute emaga maal olnud ja ehmunud, kui suur autode kolonn hoovi sõitis ja algas suur läbiotsimine.

Vendade isa oleks enda sõnul soovitanud poegadel juhtunu järel politseile ja kiirabile helistada ning ta usub, et poisid olid juhtunu järel lihtsalt sellises šokis, et ei tulnud lihtsalt selle peale.

Seni on isa saanud oma poegadega suhelda vaid läbi klaasi ja telefonis ning tema sõnul on kahju, et asjad nii lahenesid, kuna Erikule on mõistetud 20 ja Stenile 15 aastat vangistust, samas kui ta ise on juba 71-aastane.

Refereeritud artikli täisteksti loe Eesti Ekspressist.