Eesti uudised

Rajud peod, ecstasy ja amfetamiin: ontlik noorhärra pumpas Eesti narkot täis (22)

Eesti Ekspress, 20. veebruar 2019 07:15
Foto: Vida Press
Korralikust ja heatahtlikust noormehest Taivar Partsist (27) sai reisikorraldaja ameti kaudu suur narkoärikas, kes teisigi noori kuritegelikule teele vedas, mees ise väidab, et tahtis ainult head.

Partsil tuli Hollandis töötades mõte hakata reisikorraldajaks ja ei kulunud kaua, kui mees lõi Eestis hardstyle-klubimuusika huviliste kommuuni HardEst, asutas oma firma ja hakkas Eesti noori sõidutama elektroonilise tantsumuusika suurüritustele ehk reividele. Lisaks transpordi, majutuse ja festivalipasside hankimisele hoolitses Parts ka pidudel tehtavate ainete hankimise eest ja selle kaudu muutus pisikese tabletimajandusena alanud äri kahe aastaga kolossaalseks äriks, mille pärast politsei ta 2017. aastal kinni pidas.

Parts tunnistas end ülekuulamisel süüdi ja väitis politseile, et soovis sellega head teha, kuna hankis pidulistele vähemalt kvaliteetset kaupa selmet lasta neil täiesti suvalistest kohtadest uimasteid osta.

Läinud suvel jõustus Tartu maakohtu otsus, millega mõisteti kokku kümme noort inimest narkootikumide käitlemises süüdi, Taivar sai kuus aastat tingimisi vangistust, millest ta aasta treellide taga istus.

Refereeritud artikli täisteksti loe Eesti Ekspressist.

Samal teemal

17.02.2019
Kokaiiniäri viis Tartus kohtu ette 14 ehitusmeest ja ettevõtjat
15.02.2019
VIDEOD & GALERII | TABLETIÄRI TARTUS: kaks tundi seksi või 250 eurot
12.02.2019
SMUGELDAMINE, VÄGISTAMINE, ELUSALT MATMINE: kohus mõistis kurikuulsa narkoparuni El Chapo süüdi
07.02.2019
„Nad ähvardasid mind tappa, kui teen politseile avalduse. Otsustasin kodukandist minema kolida!“