Krimi

Täiendatud 23:25

Politsei otsib Tartumaal kadunud 68aastast meest  (2)

Toimetas Hindrek Pärg, 19. veebruar 2019, 18:32
Kadunuks jäänud 68aastane ArthurFoto: PPA
Politsei palub abi tuvastamaks 68aastase Arthuri asukohta, kes võib liikuda Tartumaal Illi või Kodijärve külade piirkonnas.

Täna kella 15 paiku sai politsei teate, et Tallinnas istus rongile 68aastane mees, kes sõitis Elva raudteejaama. Lähedane kirjeldas politseile, et mehel on mäluprobleeme, mistõttu võib ta kõrvalise abita hätta sattuda. Seni laekunud vihjed inimestelt ei ole paraku mehe asukoha võimaldanud täpsemalt selgitada, kui seda on viimane positsioneerimisetulemus Tartumaal Illi või Kodijärve külade piirkonnas.

Lõuna prefektuuri operatiivjuht Meelis Saarepuu ütles, et otsingud jätkuvad ning politsei kontrollib endiselt üle piirkonda jäävaid teid, muuhulgas ka mahajäetud hooneid. Suhtluses kohalikega, kes sealkandis elavad ja liiguvad, ei ole edasiviivat infot õnnestunud veel hankida, kuid töö jätkub.

Kontrollitud on turvakaamera salvestisi raudteejaamas ja selle lähipiirkonnas. Muuhulgas on kontrollitud igaks juhuks piirkonda jäävaid majutusasutusi, kuid seal pole meest nähtud.

Kui kellelgi on infot Arthuri võimalikest viibimiskohtadest Tartumaal või on teda pärast 18. veebruari näinud, palutakse sest telefonil 112 teada anda. Kui keegi silmab meest ning püüab temaga kontakti luua, on oluline teada, et ta suhtleb üksnes inglise keeles.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee