Maailm

OHTLIK VALVUR: Pennsylvania narkourgast turvas alligaator 

Toimetas Aare Kartau, 19. veebruar 2019 12:30
Foto: Pixabay
Pennsylvania ametivõimud sattusid üllatuse osaliseks, kui leidsid narkoreidi käigus läbiotsitava maja köögist meetripikkuse alligaatori, teatab The Wichita Eagle.

Politsei otsis nädala eest Coatesville'i linnas asuva maja läbi ning leidis sealt heroiini, fentanüüli, kokaiini ja marihuaanat. Peale narkootikumide leiti veel 5000 dollarit ja pakkematerjali uimastite edasimüümiseks. Tabati ka kolm narkodiilerit. Ebatavaline oli kogu juhtumi juures see, et ebaseaduslikku kraami valvas alligaator, kes nimetati politseinike poolt Mehhiko narkoparun El Chapo eeskujul El Chompoks.

„Osa narkodiilereid kasutab valvuritena pitbullterjereid või madusid,“ tõdes Chesteri maakonnaprokurör Tom Hogan, kelle jaoks oli uimasteid turvav roomaja samuti üllatuseks. Ta arvas, et nende diilerite puhul võiski olla hoopis alligaator operatsiooni „ajuks“. 

Suur roomaja toimetati majast välja ning viidi Brandywine loomaaeda. Tegemist oli Ameerika alligaatoriga, kes võib kasvada kuni kolme meetri pikkuseks ning elada 50 aastat.