Pärast süvapesu.Foto: Cleansmart Eesti
Sisuturundus
19. veebruar 2019 11:23

Pehmemööbli süvapesu – soodne võimalus anda mööblile uus elu!

Kõik tekstiilid kipuvad kasutamisel määrduma. Kui näiteks teksapüksid käivad kord nädalas pesumasinas, siis diivani või tugitooli kattekanga puhastamise peale ei mõelda sageli enne, kui sellel juba inetud plekid ja randid peal. Ometi on diivani koormus tihti suuremgi kui püksipaaril ning korralikku pesemist vajab seegi. Kui teie pehme mööbel on juba pikemat aega puhastamata, tuleb teile appi Cleansmart Eesti.

Pehme mööbli regulaarne (märg)puhastus on vajalik mitte ainult plekkide ja mustuse eemaldamiseks, vaid ka selleks, et mööbel säiliks uue ja värskena võimalikult kaua. Isegi kui mööblikangal silmaga nähtavaid plekke veel ei ole, on sinna aja jooksul siiski kogunenud tolmu ja  rasva, kanga värv on tuhmunud jne. Korrapärane (soovituslikult vähemalt kord aastas) süvapuhastus annab peale puhta mööbli ka tervislikuma keskkonna kodus või kontoris, sest just vaipades ja pehmes mööblis on suurel hulgal silmale nähtamatut tolmu ning allergeene.

Süvapuhastus eemaldab mööblilt nii tolmulestad kui ka üldise määrdumuse, samuti muidu raskesti eemaldatavad plekid. Sealjuures ei pea te muretsema mööbliesemete transpordi pärast, kuna Cleansmart’i spetsialistid teostavad puhastustöid kliendi juures kohapeal ja seda üle kogu Eesti! 

Puhastamine ei võta kaua aega (keskmise diivani peale kulub umbes tund) ning mingeid eriettevalmistusi ei pea te selleks tegema. Samuti pole vaja karta, et tuppa jääks peale puhastamist ebameeldiv kemikaalide lehk – vahendid, mida Cleansmarti spetsialistid kasutavad, on praktiliselt lõhnatud ning peale loputamist on ruumist kadunud kõik kõrvalised aroomid.

Tasub meeles pidada, et peale läbipesu jäävad puhastatud pinnad veidi niiskeks ning vajavad lõplikuks kuivamiseks mõne tunni aega. Sellega peaks arvestama eriti juhul, kui puhastamist vajavad madratsid ning õhtul on vaja neile uuesti magama heita – sel juhul oleks mõistlik puhastus planeerida võimalikult hommikusele ajale.

Kevadisel suurpuhastusel lase kindlasti puhastada ka pehme mööbel ja vaibad

Kasu puhtama ja tervislikuma elukeskkonna ning mööbli pikema eluea näol kaalub kindlasti üles puhastamise kulu  - Cleansmarti enam kui 6000 klienti ei saa selles eksida, seda enam, et pea viiendik neist on ettevõtte iga-aastased püsikliendid.

Kõigile uutele klientidele pakub Cleansmart aga kuni veebruari lõpuni soodustust 20%, kui veebilehel teenust tellides kasutate koodi MIINUS20.

Lisainfo ettevõtte kodulehel või telefonil 58402185