Horoskoop | Eriline

PÄEVAHOROSKOOP: esmaspäev, 18. veebruar 

Astroloog Maria Angel, 17. veebruar 2019, 22:22
 PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär

21. märts – 19. aprill

Mõttetegevus on eriti vilgas, pähe kargab ootamatuid ideid, mis sulle kohe esmapilgul superheadena näivad. Ometi ei ole kõik plaanid teostatavad.

Sõnn

20. aprill – 20. mai

Sul vaja seadusi lahti mõtestada. Ehkki see tundub esmapilgul ebahuvitav, avastad süvenedes üllatusega, et tegemist on põneva ja avastamist vääriva maailmaga.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Inimesed, kellega kohtud, võivad mõju avaldada. Nende maailmavaade erineb sinu omast, see tundub sulle rikkalik ja põnev. Väldi kellegi teise arusaamade pimedat järgmist!

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Hea on korraldada koosolekuid ja ajurünnakuid, mis tööasju kiiresti edasi viiks. Inimeste mõttekäigud on erinevad, kohati imetlusväärselt nutikad. Head plaanid sünnivad koostöös.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Päev võib kujuneda viljakaks. Palju võib kasu olla sellest, kui võtad nõu küsimiseks ühendust välismaiste tuttavate või kolleegidega, nad avavad sinu jaoks uusi vaatenurki.

Neitsi

23. august – 22. september

Ehkki alles nädala algus, soosib aeg pidutsemist ja flirtimist. Asjad juhtuvad kiiresti, võid end äkitselt avastada olukorras, kus vastne tutvus kipub sujuvalt intiimsuhteks arenema.

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Võimalik, et pead täna ära kuulama vanemate või teiste auväärses eas sugulaste „loengu“ suhete teemal. See, mida sina ette võtad, tundub neile hullumeelne.

Skorpion

24. oktoober – 21. november

Ole eriti terane kinni püüdma infot, mis ehk riivamisi su kõrvu jõuab. See võib anda uusi ideid oma töö korraldamiseks või töötingimuste parandamiseks.

Ambur

22. november – 21. detsember

Võid avastada uusi ja ahvatlevaid, sinu hobidega seotud kaupu, mis tunduvad sulle hädavajalikud ning hetkeemotsiooni ajel liiga palju kulutada.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Sul on tahtmine pereliikmeid harida, anda neile kasulikku õpetust näiteks tänapäevase tehnoloogia kasutamisest. Ära pane pahaks, kui nad sulle tüdinud ilmel otsa vaatavad.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Küllap sul on saladusi, mida ei suuda kuidagi ainult enda teada jätta! Ent karta on, et täna ei suuda sa leida usaldusisikut, kes tõepoolest su saladust hoida oskaks.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Ehk tundub sulle, et just praegu on õige aeg ette võtta oluline rahaline tehing. Sinu arvamust kinnitab ka keegi su sõpradest, kes nõu annab ja survetki avaldab. Ole veidi kahtlevam!

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Veevalaja! Sinu järgmist eluaastaringi juhib Päikese ja Uraani julgelt edasi viiv energia. Tuleb väärtustada mineviku kogemust ja sugulasi, kes on sulle varasemal ajal toeks olnud. Rahalisi tehinguid tuleb hoolega kaaluda, neid ei tohi teha emotsioonide ajel.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee