COOP | Sisuturundus

VIDEO | COOPi autoloosi võitja: ma olin kindel, et see on tüngakõne! 

COOP | Video: Jörgen Norkroos, 18. veebruar 2019 16:56
Foto: Jörgen Norkroos
"Ma olin täiesti kindel, et see on tüngakõne ja mõtlesin, et mis inimene see küll on, kes selliseid kõnesid teeb, mistõttu venis minu vestlus COOPi esindajaga küllalt pikaks," meenutas järjekordse COOPi autoloosiga uue Volkswagen Passati võitnud Anne-Ly Sepp (43) oma esimesi kahetisi tundeid.

Seekordse COOPi autoloosi õnnelik võitja on Haapsalus elav Anne-Ly Sepp, kes töötab Läänemaa haigla intensiivraviõena ja Põhja-Eesti regionaalhaiglas kiirabiõena. Anne-Ly peres kasvab kaks last – 11-aastane Oliver ja 8-aastane Elisabeth.

Samal teemal

Anne-Ly ehmatus autoloosi võidust oli seda suurem, et ta pole kunagi midagi suurt võitnud ja seda põhjusel, et ta pole ka eriti õnnemänge mänginud. Tõsi küll, aasta või paar tagasi võitis ta õhupallisõidu, kuid selle kinkis edasi oma töökaaslasele. "Ma ei pea ekstreemustest ja kui auto võitsin, siis tegin nalja, et äkki kingin selle ka nüüd edasi," muigas ta.

COOPi autoloosist oli ta kuulnud poole kõrvaga, kuid tõsiselt seda eriti ei võtnud. "Ausalt öeldes pole mul aega mõelda, et äkki kukub õnn sülle. Olen tavaline inimene, kes käib iga päev tööl ja kasvatab lapsi. See on lihtsalt uskumatu, et käin poes süüa ostmas ja võin selle eest võita auto,“ ütles Anne-Ly, kelle sõnul on ta hetkel ikka veel uskumatult õnnelik.

Esimesena andis Anne-Ly süllekukkunud võidust teada oma töökaaslastele, kes samuti ei uskunud, et lihtsalt niisama võib auto võita ning uurisid, mida selleks peab tegema. "Kuid mina ei teinud midagi, käin ostmas lihtsalt COOPi kauplustes, igatahes olime terve päeva rõõmsad selle kingi üle," lisa ta.

Kuna uudist kuuldes oli Anne-Ly parajasti tööl 24 tundi kestvas vahetuses, siis helistas koju lastele, kes enesestmõistetavalt olid uudidest sama elevil kui tema.

Uus auto kulub Anne-Ly Sepale ära, sest auto on osa tema igapäevaelust ning ilma autota ei saaks ta kuidagi hakkama. "Mul on kaks väikest last, Oliver ja Elisabeth, keda viin trennidesse, samuti on meil Haapsalust 40 kilomeetri kaugusel maakodu, kus suvel ja kevadel elame. Ka minu eakad vanemad vajavad abi, käin neid sageli vaatamas ja viin poodi. Ilma autota ei saaks me kuigi hakkama," rääkis Anne-Ly, kes praegu sõidab Toyotaga.

Kuna Haapsalu on väike koht, siis leviavad seal uudised ruttu ning varsti teadsid ka linnaelanikud Anne-Ly võidust. "See oli päris suur uudis, sest meie kandi inimesed pole veel keegi autot võitnud ja nüüd oli minu näol näide olemas," muigas ta.

Anne-Ly on terve elu elanud Haapsalus ja eelkõige hindab ta väikelinna rahulikku ja turvalist keskkonda, kusjuures sügisel ja talvel elab ta linnas ja kevadel minnakse Niibi külas asuvasse maakoju.

Ostlemas käib Anne-Ly peaasjalikult Uuemõisa Konsumis, kus on tema sõnul mugav parkida ja pealegi on seal nutikassa, kus saab oma ostud tavapärasest kiiremini tehtud.

"Tavaliselt on mul kiire, kuid poes tuleb käia tihti, sest lastel on kogu aeg midagi vaja," muigas ta.

Kuidas võita auto?

Eesti kõigi aegade suurim autoloos alustas taas septembris ning iga kuu loositakse COOPi klientide vahel välja uhiuus Volkswagen Passat. Loosis osalemiseks peab klient COOPi kauplustes ühe kuu jooksul poodlema kokku vähemalt 50 euro eest ning registreerima oma ostud COOPi kliendikaardiga (Säästukaart, Säästukaart Pluss või Coop Panga kaart). Just kliendikaardi registreerimine on võti loosis osalemiseks, kuna automaatne kliendikaardi süsteem peab ise arvestust, kui palju virtuaalseid loosipileteid on kogunenud.

Oma piletite arvu ja kui palju järgmisest piletist puudu on, saavad kliendid jooksvalt vaadata ostutšeki pealt. Samuti tasub aadressil www.coop.ee/saastukaart üle kontrollida, et Säästukaardi andmebaasis oleksid õiged kontaktandmed, sest kui klienti pole võimalik kolme tööpäeva jooksul kätte saada, on korraldajal õigus välja loosida uus võitja.

Juhul, kui ühe kuu jooksul koguneb oste kokku üle 100 euro, on võiduvõimalus kaks korda suurem, 150 euro korral kolm korda suurem ja nii edasi. Iga kuu toimub uus loosimine ja virtuaalsete loosipiletite arvestamine algab otsast peale. Loosimiste tulemustest informeeritakse avalikkust meedia kaudu ning lisainfot leiab COOPi koduleheküljelt coop.ee/autoloos.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee