Tugitoolis sportlane | Õhtulehe raadio

TUGITOOLIS SPORTLANE | Tõnis Sildaru: vahel on hirmus isegi renni ääre peal seista, hüpata ma ei julgeks 

Ohtuleht.ee, 15. veebruar 2019 15:53
Tõnis Sildaru. Foto: Jürgen Niit
Õhtulehe raadiosaade „Tugitoolis sportlane” vestles sel nädalal freestyle-suusatamise maailmameistri Kelly Sildaru isa Tõnis Sildaruga. Ta on mees, kellest teatakse oluliselt vähem kui tema lastest.

Saate alguses püüdis saatejuht Ats Kuldkepp kahekordsetest cork'idest ja switch 1080-test võimalikult kaugele jääda. Tõnis Sildaru rääkis, mida ta tegi enne, kui ta sai tuntuks Kelly ja 12aastase Henry Sildaru isana ja kuidas ta on suutnud ennast laste arengut jälgides ala üksikasjadega kurssi viia.

Tõnis tunnistas ausalt, et rennis julgeks ta libiseda ainult põhja peal ja pargisõidurajal poleks temalt mõtet trikke oodata. Lisaks avaldas ta, miks tuleb Kellyle McDonalds'i toit kasuks ja mida ta ise noortele sportlastele valmistab. Ja kas Henry Sildarust võiks saada Eesti Bam Margera?

Puutumata ei jäänud ka higised teemad. Näiteks: kas tõesti on Kelly Sildaru võitnud 27 järjestikust pargisõiduvõistlust tänu õnnele? Mida peaks Eesti suusaliit Sildarude heaks tegema? Kas rahvusvahelise suusaliidu plaan talvised X-mängud välja suretada õnnestub?

Head kuulamist!

Samal teemal

10.02.2019
„Kelly on fenomenaalne“ ning „Kelly on ulmeliselt hea“ – Sildaruga koos poodiumil tõusnud konkurendid jäävad eestlanna oskuste kirjeldamisel sõnahätta
10.02.2019
INTERVJUU | Kelly Sildaru: MMi algus oli minu jaoks väga raske. Aga selle kuldmedali üle on väga hea meel!
09.02.2019
Tõnis Sildaru kuldse Kelly viimasest hüppest: ta polnud seda isegi treeningutel proovinud

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee