Foto: Ilmar Saabas / Ekspress Meedia
Ohtuleht.ee 14. veebruar 2019 15:12
Pärast plagiaadisüüdistust ajakirjandusele raskesti tabatav olnud sotsiaaldemokraat Rainer Vakra postitas sotsiaalmeediasse foto kaunist männimetsast. Kas poliitik on aja maha võtnud ja puhkab looduse keskel?

"Maailmas on ikka "häid" söpru, kes Sulle esimesel võimalusel jala taha panevad. Aga seda rohkem oskad hinnata neid, kes ka rasketel aegadel toeks on. Ja vägev, et Teid nii palju on. Aitäh heade sõnade, mõtete ja soovide eest. Päikselist sõbrapäeva," soovib Vakra kõigile Instagramis.

Veel postitas Vakra pildi endast Facebooki, kus kinnitab, et et ta pole kuhugi kadunud. 

"Sõbrad, ma ei ole kuhugi kadunud. Valimiste eel on tegemist palju ja päevad pikad. Hetkel tegin tänase sõbrapäeva heateo. Eilse artikli kohta olen oma kommentaarid andnud ja mul lihtsalt ei ole midagi lisada. Ootame kuni TLÜ on minu palvel andnud hinnangu minu 17 aastat tagasi valminud tundengitööle, selle juhendamisele, kaitsmise protseduuridele ja vastavale komisjonile," kirjutas Vakra. 

Samal teemal

Kommentaarid  (117)

K.P. 15. veebruar 2019 15:32
See on tüüpiline näide ,kuidas vassitakse valetatakse otse eetris ei ole julgust öelda tõde välja ja niisugused juhivad meie riiki janiisugused on nad kõik
on tulnud signaal, et 15. veebruar 2019 15:01
viimasel ajal on levima hakanud pehme retoorika a la: « Vakra ei võtnud diplomit ülikoolilt vastu vägivaldselt, vaid see ulatati talle lahkelt lõpuaktusel käesurumisega. » Selline retoorika püüab meile mõista anda, et ükskõik kelle diplomit mis on üle antud aktusel, tuleb tunnustada. Selle peale küsiks - aga kas mitte Eesti Vabariik ei avanud NL vägedele ja sõjaväebaasidele rajamiseks enda piirid isegi nii, et kirjutati alla lepingud, s.t. suruti kätt? Ja nüüd räägivad eesti võimupoliitikud hoopis mingisest okupatsioonist? Vakrale ulatati diplom ju ka käesurumisega..
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS