Krimi

FOTOD | Politsei otsib röövli ohvreid (23)

Toimetas Johanna-Kadri Kuusk, 14. veebruar 2019, 13:02
Röövis kahtlustatav mees.Foto: Põhja prefektuur
Põhja prefektuuri uurijad pidasid 29. jaanuaril kinni 49aastase mehe, keda kahtlustatakse röövis. Politsei palub kõigil, kes mehe ohvriteks võivad olla langenud, endast teada anda.

Kahtlustuse järgi järgnes 49aastane mees öisel ajal Tallinna kesklinnas naisele ning trügis jõuga naise järel kannatanu kodumaja trepikotta, edastas politsei- ja piirivalveameti pressiesindaja Marie Aava. Trepikojas tungis ta naisele kallale, lõi ja kägistas kannatanut ja võttis talt käekoti, kus olid kannatanu rahakott ja mobiiltelefon. Naisterahvas pöördus tervisekontrolliks haiglasse, kus tal tuvastati vigastused. Ta lubati pärast esmaabi kodusele ravile. Prokuratuuri taotlusel võeti mees vahi alla.

Põhja prefektuuri kriminaalbüroo juhtivuurija Hisko Varese sõnul on politseinikel alust arvata, et mees võib olla toime pannud teisigi kuriteoepisoode.

„Arvame, et kannatanuid võib olla veel. Sel põhjusel palume kõigil, kes mehe ära tunnevad ning kes tema ohvriks võivad olla langenud, võtta ühendust telefoninumbril 521 2627 või e-posti aadressil pohja.isikuvihje@politsei.ee,“ ütles Vares.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee