Eesti uudised

Vägivallaohvritest naised saavad tugikeskusesse minnes viia lemmiklooma varjupaika

Toimetas Triinu Laan, 14. veebruar 2019 09:24

7 KOMMENTAARI

e
ehk/ 15. veebruar 2019 06:53
ehk oleks aeg hakata rajama naiste turvakodude asemel vägivallatsejatele ajutisi kodusid, kus nad saaksid elada sel perioodil, kui mõtlevad kas tahavad ja suudavad loobuda vägivallast . Ja koju-külla pere juurde kus on abikaasa, elukaaslane, lapsed, tohiksid minna vaid politseinikuga koos et läbi rääkida edaspidises.
p
Peab lihtsalt ära kannatama./ 14. veebruar 2019 18:21
Tuleb lihtsalt leppida üldlevinud ja vaieldamatuks kuulutatud tõega, et kõik naised on valged inglikesed, süütud kannatajad. Kõik mehed seevastu on aga s e a d!
p
Pixabay/ 14. veebruar 2019 11:53
Koduloomi ei tohi anda peredesse, kus on võimalik vägivald vastassoost inimeste vahel. Las homopered kõnnivad oma uute pereliikmetega ringi
m
Meestepeksmisest veel/ 14. veebruar 2019 11:44
Mul tuttavad, kus peres naine alkohoolik, iga päev on täis õhtul, kuid seda varjatakse. See naine võib nii märatsema hakata ja vägivaldseks muutuda, et ta tuleb kinni siduda. Salajoodikutest kodus märatsejaid naisi on tegelikult väga palju, kuid nende pere varjab seda, sest joodikust naine on häbiasi. Mis nende meestega teha?
a
Aga tõepoolest/ 14. veebruar 2019 11:39
Kus meeste varjupaigad on? Meil oli naaber Fedja, rahulik ja sõbralik mees, kuid purjutas, korter oli kalli sisustusega tütred, naine hästi riides, sest Fedja rabas tööd mitme eest. Alguses klobis teda naine, kuid kui tütred pubekaikka jõudsid, siis ka need liitusid emaga. Siniste silmadega Fedja oli tavanähtus. Fedja suri noorelt, ebaselgetel põhjustel.
s
Sooline võrdsus?/ 14. veebruar 2019 10:28
Kas keegi teab öelda, kus võiks meil Eestis asuda kas või üksainuski vägivallaohvritest meeste varjupaik? sest kahjuks esineb meil ka vägivaldseid naisi ja selle all kannatavaid mehi.
a
Aga mehed?/ 14. veebruar 2019 09:30
Kuhu need koera panevad? Võtavad turvakeskusesse kaasa.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee