Poliitika

KAJA KALLAS: ma ei kavatse peaministrina sünnitada!

LIIGA ISIKLIK? Kas Delfi peaministri tööintervjuu läks üle piiri, uurides Kaja Kallase beebiplaane? (18)

Juhan Haravee, 13. veebruar 2019, 19:53
NAGU PÄRIS TÖÖINTERVJUU: usutlejad tundsid end oma rollis kindlalt ja mõjusid eemaletõukavatena, nagu värbajad muiste. Kaja Kallas aga lubas, et tema Stenbocki majja jõudes igal juhul sünnitama ei hakka. Eesti pole Uus-Meremaa.Foto: DELFI kuvatõmmis
Delfi televisiooni peaministrikandidaatide tööintervjuul esitati Kaja Kallasele väga isiklik küsimus, kas ta on valmis peaministriametis beebi emaks saama. Seda pärinud ajakirjanik Ingrid Veidenberg leiab, et isiklikud küsimused on olulised. Võrdõigusvolinik Liisa Pakosta peab aga beebi-küsimust täiesti kohatuks ja leiab, et nõnda tööintervjuu matkimine on igal juhul väga halb.

Musta kasti kõhedusttekitavas atmosfääris tunneb Kaja Kallas end vabalt, nagu ühele tõsiseltvõetavale peaministrikandidaadile kohane. Lipusinises kleidis Kallas istub Delfi vilunud troika ees enesekindlalt. Kandidaadilt oodatakse selgeid ja arusaadavaid vastuseid, ning tuleb tunnistada, et üsna õelatele küsimustele. Tänane Kaja pole aga enam see, kes ta oli aastake tagasi. Temast on saanud reformierakonna Rocky, kelle suhtlustreeneriks on Kaja enda sõnul lavastaja Mart Koldits Von Krahli teatrist.

Kõigi Õhtulehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

18 KOMMENTAARI

a
Ain 15. veebruar 2019, 00:44
Ingrid Veidenberg ei ole intelligentne isik, mida võiks ajakirjanikult ikka oodata küll. Kuid selliseid halle ja labaseid isikuid on siginenud nagu seeni peale vihma ja seepärast ka ajakirjandus nii alla käinud on.
p
Pealkiri muudetud -Enne oli Kaja Kallase peaminister 14. veebruar 2019, 23:41
Nüüd uus küsimus - Kes on Delfi peaminister?
Loe kõiki (18)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee