Seisukoht

Seisukoht | Narva jätkab vanas vaimus (5)

Asso Ladva, reporter, 13. veebruar 2019, 18:13
 Aldo Luud
Tänu mullu suvel kamba hullude tartlaste lavastatud Jaak Joala etendusele muutus Narva üleöö vaat et kõige positiivsemaks linnaks Eestis. Varasematel aastatel jõudis see üleriigilise ajakirjanduse veergudele enamasti vaid negatiivsega – kuriteod, korruptsioon, poliitilised tõmblused.

Mis oleks olnud kohalikule võimule loomulikum kui äkitse sülle kukkunud hea maine ära kasutada ja astuda samm edasi. Euroopa kultuuripealinn euroliidu veerekese peal – suurepärane!

Selle asemel et lasta oma nutune maine mööda Narva jõge allavoolu, jätkas sealne võim halbade uudiste tootmist. Narva volikogu ilmselt leidis, et Euroopa kultuuripealinnaks kandideerimine on linnapea eralõbu ja selleks on piisav viis korda väiksem summa kui konkurendil Tartul. Seda saatsid veel solvangud inimeste suunas, kes olid palgatud kandideerimist korraldama.

Mis seal ikka, jätkame vanas vaimus: Narvast tulevad ainult halvad uudised.

5 KOMMENTAARI

j
Jüri 14. veebruar 2019, 10:51
Minu arust oleks õigem, et Eesti linnad ei peaks omavahel konkureerima, kes rohkem kulutab taotluse koostamiseks. Et kui Tartu kulutab 5x rohkem, siis Narva peab seda ületama ja siis jälle on Tartu kord. On see ikka kasulik?
n
14. veebruar 2019, 06:23
noh poliitilised tõmblused vene moodi lihtsalt on sellised. üle oma m***i ei hüppa nagu venelased ise väga täpselt selle kohta ütlevad. ju siis ei taheta ei kultuuripealinna staatust, mainet ega ka turistide raha. kazhdomu svoe.
Loe kõiki (5)

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee