Krimi

FOTO | Pärnus vajus ATV koos juhiga läbi jää (4)

Toimetas Liis Vaksmann, 13. veebruar 2019 14:02
Pärnus vajus ATV koos juhiga läbi jääFoto: Lääne Prefektuur
Lääne prefektuuri teatel sai täna häirekeskus teate, et Pärnus on läbi jää vajunud ATV koos juhiga. Sündmusele reageerisid nii merepäästjad kui päästjad, kelle abiga juht ja ATV paar tundi hiljem leiti.

Täna kella 8.55 ajal teatati, et Pärnus on kaldast umbes kolme kilomeetri kaugusel läbi jää vajunud ATV. ATVga sõitnud mehe sõnul oli temaga kõik korras. Sündmuskohale reageerisid kahe mootorsaaniga Pärnu merepäästjad ja päästjad ja kella 10 ajal leiti mees ja ATV üles. Läbi merejää vajunud ATV tõmmati kalameeste abiga välja ja pukseeriti kaldale.

Sellele sündmusele reageerides märkasid merepäästjad ATVst umbes 500meetrit eemal ka sõiduautot, mis oli kahe külgmise rattaga samuti läbi jää vajunud. Inimesed olid sealt ise välja saanud ega vajanud abi ja tõmbasid auto oma jõududega välja.

Politsei tuletab meelde, et ilmastikuolud on praegu selles mõttes keerulised, et jäässe on tekkinud tugeva tuule tõttu lahvandused ja värskelt maha sadanud lumi on need ära peitnud, mistõttu võivad need muutuda ohtlikuks nii inimesele kui ka sõiduvahendile.

Enne jääle minekut tasub alati hinnata ilmaolusid, võtta kaasa ohutusvarustus, jäänaasklid ja laetud telefon.

Samal teemal

13.02.2019
ÕL VIDEO | Merest päästetud vanaproua: „Kui naabrimees silmade ette ilmus, tundsin et justkui ingel on taevast appi saadetud.“
08.01.2019
ÕNNETUS EI HÜÜA TULLES: aina rohkem inimesi ronib keelust hoolimata nõrgale jääle
04.01.2019
Merel hätta sattunute hulk kasvas mullu hüppeliselt: abi vajas pea 740 inimest

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee