Poliitika

Zuzu Izmailova: ma ei heida Vakrale ette kõrghariduse puudumist, vaid valelikkust ja ebaeetilist käitumist (73)

Johanna-Kadri Kuusk, 13. veebruar 2019, 09:00
Züleyxa Izmailova Foto: Jörgen Norkroos
Eestimaa Roheliste esinaine Züleyxa Izmailova mõistis Facebookis hukka sotsiaaldemokraat Rainer Vakra kohta tulnud uudise, et poliitiku kunagine ülikooli lõputöö on plagiaat. Izmailova sõnul on kõrghariduse puudumisest häbiväärsem valelik ja ebaeetiline käitumine.

Plageeritud töö alusel sai Vakra bakalaureusekraadi keskkonnakorralduse erialal.

„Ta on aastaid etendanud riigikogu keskkonnakomisjoni juhtimist, keskkonnale kasu toomata. Vastupidi, sealtkaudu on silma paistnud sotside keskkonnaalane kahepalgelisus ehk rohepesu, kuidas sõnades öeldakse üht, aga tegudes teist,“ jätkas Izmailova.

„Näidetena saab tuua paari aasta tagused põlevkivi kaevemahtusid suurendava eelnõu 43SE, keskkonnale kahjuliku jäätmeseaduse muudatuse ja metsade ökosüsteemi kahjustava metsaseaduse. Rääkimata keskkonnaaktivistide petitsioonidest, mis Vakra laualt edasi ei liikunud. Veel mõned kuud tagasi rääkis sama mees suurel õhinal keskkonnaameti ja keskkonnainspektsiooni liitmisest, mis oleks teadlike ja meie tulevikust hoolivate inimeste seisukohti arvestades keskkonnakaitsmise mõttes suur tagasiminek,“ loetles roheliste esinaine.

 

73 KOMMENTAARI

k
kas kukkus midagi sulle pähe 14. veebruar 2019, 18:53
Anu on labane lihtsalt ja kujutavb ette , et on maailma naba.On ajanud ikka nii lolli juttu, et seda ei saa isegi naljakaks pidada.Õhtu saates aeleb diivanil, no kellel seda vaja on. Kui ta valitakse , siis on maine ikka väga madal riigikogul. Palagan, mitte tõsiselt võetav .
x
X 14. veebruar 2019, 13:25
Õppis Kehtna Kutsekoolis, mis jäi lõpetamata.
Loe kõiki (73)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee