Poliitika

Mailis Reps oma abielu lõhenemisest: ma ei ole kaugeltki inimene, kes soovib haletsust välja kaubelda (66)

Eesti Ekspress, 13. veebruar 2019, 07:51
Mailis RepsFoto: Reigo Teervalt
Oma abielu lõhenemisest pressiesindajalt teada saanud haridusminister Mailis Reps oli juba pool aastat tagasi peaminister Jüri Ratasele tunnistanud, et tema abielus on mõra.

Reps vihjas mullu mais ka Eesti Ekspressile, et tema abielus ei ole kõik nii hästi kui väljapoole paistis, kui kinnitas, et seitsmendat last kindlasti ei tule.

Samal teemal

Reps suhtles enda sõnul suvel abikaasa Agris Repšsiga veel tihedalt ja päev enne pikalt kokku lepitud perepuhkust Taani ja Rootsi teatas mees, et tal on keegi teine, mis oli Repsilt võtnud igasuguse tahtmise kellegagi suhelda. Kui selle teate järel oli veel veid lootust, et suhteid annab parandada, siis jõulude ajal oli selge, et abielust ei saa enam asja, kuna mees ei tulnud isegi lastele külla.

Repsi sõnul ei olnud vahetult enne valimisi abielu lõppemise avalikkuse ette toomine juhuslik ajastamine, kuna Agris teab naise sõnul väga hästi, mida valimised poliitikule tähendavad.

Refereeritud arikli täisteksti loe Eesti Ekspressist.

66 KOMMENTAARI

v
v 13. veebruar 2019, 23:20
Õppimatta on peamine + ja - energeetika põhitõed. Vaimseet arengut ei õpetata kõrgkoolis, see annab hea hariduse ja suure palga , ülejäänud aga jääda lootma et kuulekuse seadused muudavad mehed kuulekaks. Aga isegi kuulekas koer läheb omanikule kallale kui tikute ta elu kalale.
t
Täiesti kohutav. 13. veebruar 2019, 21:05
Kui mees elas Lätis,siis tal oli ju võimalusi küll teiste naistega suhelda. Ega siis sellepärast ei pea oma peret hülgama.Uskumatu,et niisuguse haridu...
(loe edasi)
Loe kõiki (66)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee