Maailm

Täiskasvanud mehed saadavad 11aastasele Flinti Minimissile massiliselt kirju (7)

Toimetas Greete Kõrvits, 12. veebruar 2019 17:49
Kuvatõmmis: kahtlased mehed tahavad 11aastase Flinti Minimissiga juttu puhuda, mõned kiidavad lapse välimustFoto: @LittleMissFlint/Twitter
Flinti linna noore aktivisti ema avalikustas mõned kirjad täiskasvanud meestelt, kes tema tütrega suhelda soovivad. Sugestiivseid sõnumeid lapsele on ema sõnul aga kõvasti rohkemgi.

11 aastat vana Mari Copeny on üks Flinti linna tuntumaid reklaamnägusid. Linna raputas hiljuti puhta joogivee kriis, mis algas tegelikult juba 2014. aastal. 2016. aastal palusid linnajuhid rahval pliiga saastatud kraanivett mitte juua. Linnaelanike sõnul on vesi praegugi kohati imeliku maitsega ja kahtlane.

Noor Mari võitles kodulinna saastunud joogivee vastu ning ta on ka üks tuntumaid kohalikke nägusid, kes Flinti veekriisi käigus sõna võttis. Tänu sellele (mitte missivõistlusele) võitis ta linnarahva seas tiitli Flinti Minimiss. Hakkaja tüdruk võitleb puhta joogivee nimel praegugi.

Mari on tegev ka sotsiaalvõrgustikes, kuid mõistagi ema valvsa pilgu all. Ema haldab koos tütrega tema Twitteri kontot. 9. veebruaril jagas ema postitust mitmest meesterahvast, kes on 11aastase tütarlapsega ühendust võtnud. Mõned on õige kõhedusttekitavad ja kiidavad lapse välimust.

„Hei sa oled nii ilus, kas tahaksid juttu ajada,“ uurib üks mees. „Tere iludus kuidas sul täna läheb sul on tõesti ilus naeratus näol,“ kiidab teine täiskasvanu.

Mari ema sõnul postitas ta tütre postkastist leitud sõnumitest vaid esimesed kuus. Täiskasvanud meeste tutvumiskatseid on seal veel ja tema sõnul palju hullemaidki. Tema laps enamikku neist sõnumitest õnneks näinud ei ole, sest ema ja teisedki täiskasvanud hoiavad tüdruku kontodel valvsalt silma peal.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee