Eesti Laul

„Eesti laulu“ finaalis astuvad lavale ka Elina Nechayeva, Ivo Linna ja Getter Jaani (8)

Toimetas Katharina Toomemets, 12. veebruar 2019, 10:12
Elina Nechayeva Erki Pärnaku
Laupäeval peetakse Saku suurhallis järjekordne „Eesti laulu“ finaal ja selgub, kes esindab meid maikuus Tel Avivis toimuval Eurovisioni lauluvõistlusel. Publiku rõõmuks astuvad suurhallis teiste hulgas lavale ka Eestit Eurovisionil esindanud Getter Jaani, Ivo Linna ja Elina Nechayeva.

„Lavale astuvad väga erinevad artistid, kes kõik on Eestit esindanud ka Eurovisioni lauluvõistlusel,” märgib „Eesti laulu“ peaprodutsent Tomi Rahula ja toob välja, et nii õhtuses finaalis kui ka päevases peaproovis astuvad publiku ette Elina Nechayeva, Getter Jaani ja Ivo Linna. Kas möödunud aasta võidulugu „La forza” taas esitusele tuleb ja milliseid üllatusi on finaalis veel varuks, selles osas jääb Tomi Rahula hetkel salapäraseks. „Eestimaalaste lemmikuid astub ühel või teisel moel laupäeval üles teisigi,” lisab ta.

Finaalis astuvad võistlustulle Sissi, Lumevärv ft. Inga, Victor Crone, Kerli Kivilaan, Xtra basic & Emily J, Kadiah, Synne Valtri, Stefan, The Swingers, Tanja & Birgit, Uku Suviste, Inger ja Sandra Nurmsalu. Õhtujuht on Piret Krumm.

Finaalile eelneval õhtul on ETV-s erisaade „Eesti laul 2019. Finaali eelõhtul”, mis annab sõna seekordsetele artistidele ja võtab kokku „Eesti laulu“ kirevad toimumisaastad. 

Samal teemal

12. veebruar 2019, 09:55
Ivar Must „Eesti laulust“: Pajusaare loo kohta ütlen, et kurat küll, selliste lauludega tuldi välja eelmisel sajandil
9. veebruar 2019, 12:16
BAARI-MADISE BLOGI | „Eesti laulu“ poolfinaalid: kehv huumor matusemeeleolu taustal?!
6. veebruar 2019, 10:04
GALERII JA VIDEO | Selgus „Eesti laul 2019“ finaali esinemisjärjekord

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee