Maailm

Valge Maja lubas leida president Donald Trumpi päevaplaanide lekitaja (12)

Toimetas Aadu Hiietamm, 11. veebruar 2019, 12:30
Donald Trump Valge Maja ovaalkabinetis. Foto: SIPA/Scanpix
Maailmas tekitasid palju elevust ajakirjandusse lekitatud USA presidendi päevaplaanid, mille järgi Donald Trumpi tööpäev algab kell 11 või isegi hiljem ning lõviosa tööajast ehk 60% kulutab ta teleka vaatamisele, ajalehtedele ja Twitteris sõnumite saatmisele. Valge Maja personaliülema kohusetäitja Mick Mulvaney lubas telekanali Fox News eetris, et lekitaja leitakse lähema nädala jooksul.

Mulvaney rõhutas, et lekitatud materjalist saab järeldada, et selle kogumiseks kulus vähemalt kolm kuud. „President peab kindlasti lõpule viima riigiteenistuste reformi, et ta saaks usaldada kõiki neid, kes Valge Maja jaoks töötavad,“ lisas ta.

Donald Trump ise kirjutas pärast tema päevaplaanide avalikuks tulekut Twitteris: „Tegelikult töötan ma ilmselt rohkem peaaegu kõigist presidentidest enne mind.“ Praegune president rõhutas, et tal ei ole muud valikut, kui teha väga pikki tööpäevi, sest enne tema ametisse asumist valitses riigis kaos.   

Samal teemal

7. veebruar 2019, 08:15
PRESIDENT TRUMPI AASTAKÕNE: üks tund ja 22 minutit enesekiitust
6. veebruar 2019, 09:40
DONALD TRUMP AASTAKÕNES: ilma minuta oleksime praegu suures sõjas

12 KOMMENTAARI

t
11. veebruar 2019, 20:51
Tal väiksem telekas sellepärast jääb märkamatuks, et rohkem telekat vaatab... Kõhu järgi otsusta kumb neist rohkem tugitooli sportlane... Ratas näeb päris hülge moodi välja 😂
m
mida 11. veebruar 2019, 15:19
meil ratas telekat ei vaata kus on tulemus
Loe kõiki (12)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee