Poliitika

PISARAD, TERAVUSED JA KÕRBEMISOHT: algab Õhtulehe ja Toidutare valimiste-eelne kokandussaade „Poliitköök“!  

Manona Paris, 11. veebruar 2019, 11:42
Foto: PantherMedia/Scanpix
Kuna kogu elu on üks köök ja söök ning poliitika olla inimestest kaugenenud, kutsusid Õhtuleht ja Toidutare igast suuremast erakonnast kellegi nende esinumbritest jaanuarikuu jooksul kööki. Mis sööki sai ning milliseid jutte aeti, seda saab sel nädalal oma silmaga kaeda Õhtulehe veebist igal pärastlõunal.

Poliitköök on veidi halvustav viide tagatubades toimuvatele otsustele. Ent köök ise on ju üdini positiivne nähe. Köögis toimuvad vestlused on tegelikult need kõige siiramad ja asisemad. Seetõttu otsustasime tuntud ning armastatud/vihatud poliitikud tuua kõrgetest kantslitest pliidi ette ja paluda neil meile midagi maitsvat valmistada. Mida – see oli iga külalise enda otsustada.

Samal teemal

Õhtuleht Kirjastuse ja Tallinna Kaubamaja koostöö tulemusena Kaubamaja Kodumaailmas Fiskarsi köögist toimunud lõbusad kooskokkamised tõid igast külalisest välja maitsekama ja päikeselisema poole. Täname siinkohal kõiki kokkasid ja otse loomulikult ka Kaubamaja väga pädevat personali!

Projekti eestvedaja ja poliitikute küllakutsuja ning abikokk Manona Paris on endine poliitikareporter, kes on hankinud kogemusi nii ETAs, Delfis kui ka vabakutselisena Moskva protsesse kajastades. Inimlikemate väärtustega on ta kokku puutunud kureerides ajakirju Lilit, Naised ja Naisteleht ning nüüd Toidutare peatoimetajana.

Esimesena on köögis täna õhtul üks särtsakas daam Erakonnast Eestimaa Rohelised! Püsige koos meiega köögis! 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee