Poliitika

PILK PARTEIDELE | Lasterikaste perede esindaja: peretoetused tuleks indekseerida, et riik ei saaks rasketel aegadel neid kärpida (8)

Toimetasid Marvel Riik, Kadi Raal, 11. veebruar 2019 20:00
Foto: Robin Roots

Eesti Lasterikaste Perede Liidu juhatuse liige Katrin Kiisk leiab, et riik võiks indekseerida peretoetused, millega hoitaks ära võimalus, et rasketel aegadel kaoks neil toetus.

Liidu prioriteediks on lasterikkuse väärtustamine ja perede huvide esindamine, mistõttu on kõik neid põhimõtteid toetavad perepoliitilised otsused ja ettepanekud üksnes tervitatavad. Tõdeme rõõmuga, et paljud erakonnad on muu hulgas märganud laste sündivuse suurendamise ja laste kasvatamisega seonduvaid väljakutseid ning näinud vajadust seda riiklikul tasandil toetada.

Katusorganisatsioonina, mis ühendab 19 erinevat liikmesorganisatsiooni üle terve Eesti, oleme hästi kursis lasterikaste perede suurimate väljakutsete ja tähelepanu väärivate teemadega, millest kõnekamad puudutavad laste heaolu jätkusuutlikkuse tagamist perena tervikuna ning tahet näha nende täiesti tavalisse argipäeva, kust kooruvad ka enam sekkumist vajavad teemad. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

11.02.2019
PILK PARTEIDELE | Väikeste ja keskmiste ettevõtjate esindaja: erakonnad mainivad meid üsna harva

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee