Repliik

Erik Tohvri vastus Kalle Käsperile | Kirjaniku tööle annab hinnangu lugeja

Erik Tohvri, kirjanik, 10. veebruar 2019, 18:00

6 KOMMENTAARI

o
Oswald/ 11. veebruar 2019, 11:23
Kirjutasin aasta tagasi romaani Mate Hari. See on satiiriline kollaazromaan suvalise kinnisvarahooldusfirma elust ja tegemistest. Kirjutasin niisama, oma lõbuks, aga tuli välja nii hea romaan, et üks kinnisvarahooldusfirma juht otsis mu üles, sõimas näo täis ja ütles, et täielik pullisitt. Arvan, et kui see romaan nii hinge läks, siis peab see olema väga hea romaan.
o
Oswaldile/ 11. veebruar 2019, 15:36
Kui sinu romaan on sama vaimukas nagu su kommentaar, siis on Nobeli preemia samahästi kui taskus.
t
Tjah/ 10. veebruar 2019, 23:08
Ma ütleks, et nii ja naa: Alati pole massid hea kirjanduse indikaatoriks.
j
jusss/ 10. veebruar 2019, 22:05
Ja milleks on meil kümnete kaupa mingeid rigikirjanikke ja kunstnikke, kellele lihtsalt raha loobitakse? Parasiitlus ruulib.
m
mic/ 10. veebruar 2019, 22:02
Vana kooli mehe väärikas jutt.Ent lumehelbekesed nii ei arva.Tõmbame näiteks paralleeli kujutava kunstiga, jättes kõrvale maalikunsti ja vaadates moodsamaid asju nagu installatsioonid,videod jne - neile ei anna publik enam ammu mingit hinnangut,paljusid asju polegi võimalik mõista ilma kunstniku kontseptsiooni põhjalikult tundmata.Visuaalset ilu,mis silma rõõmustaks,leiab sealt harva.Ehk on tulemas või olemas ka new literature - autorid,keda lugeja enam ei huvita,üksnes see, et nende teosed mingil moel ilmuvad.
k
kirjandushuviline/ 10. veebruar 2019, 21:52
Selge jutt. Selle asemel, et vinguda ja õelutseda kirjutab Tohvri raamatuid, mida ka loetakse. Seltsimees Käsper võiks ju lõpuks aru saada, et on valinud vale ameti. Kultuurkapital ega lugejad pole süüdi, et Kalle Käsperil pole kirjutamisannet. Võib- olla pole hilja uus amet selgeks õppida. Maxima vajab pidevalt kassapidajaid ja abitöölisi. Parem tubli kassapidaja kui kehv kirjanik.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee