Maailm

OHTLIK OLUKORD: Vene külakest terroriseerivad jääkarud (9)

Ohtuleht.ee, 10. veebruar 2019, 14:20
Armas, aga ohtlik.Foto: AFP/Scanpix
Külas käib kondamas ja inimesi ohustamas üle 50 jääkaru. Hoolimata sellest, et inimesed võivad ohtu sattuda - võimud on kohalikke hoiatanud, et kaitse all olevaid jääkarusid kohalikud lasta ei või.

Külas tehtud fotod kõnelevad ilmekalt, et jääkarud inimesi ei pelga, kirjutab The Sun. Loomad mürgeldavad tänavatel, varastavad toitu ja lõhuvad kohalike vara.

Inimesed kardavad minna tänavatele ja oma elu elada, aga ametivõimud on neid hoiatanud - jääkarudele viga teha ei tohi. Vastasel juhul esitatakse neile süüdistus ohustatud liigi ohustamises. Seda isegi juhul, kui tegu oli enesekaitsega.

Kohalike sõnul ei mäleta nad minevikust, et varasemalt oleks niivõrd palju jääkarusid nende kodude vahel liikunud.

Karud tulevad ja lähevad, aga pidevalt on liikvel vähemalt 6-10-pealine jõuk. On mõistetav, miks lapsevanemad oma lapsi õue mängima ei julge lubada...

Vaata SIIT!

9 KOMMENTAARI

m
moderaator vist ei ole polaarromantika austaja. 12. veebruar 2019, 10:13
Mullu leidsin internetist mingi video polaarala vene külast. Kus majast väljus mingi noorepoolsem daam ja keeras millegipärast tarenurga taha. Aga t o...
(loe edasi)
p
Polaar-romantika 12. veebruar 2019, 10:11
Mullu leidsin internetist video polaarala vene külast. Kus majast väljus mingi noorepoolsem daam ja keeras millegipärast tarenurga taha. Aga tormas sealt mõne sekundi pärast taas välja, püksid rebadel ja otse uksest majja ja uks mürtsuga kinni!. Sest tema kannul oli üks uudishimulik jääkaru.
Loe kõiki (9)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee