Krimi

Kundas naist kurikaga peksnud julmurid võeti vahi alla (52)

Toimetas Marvel Riik, 9. veebruar 2019, 16:38
Maja, mille viiendal korrusel läks julmaks vägivallaks.Foto: Martin Ahven
Neljapäeval kirjutas Õhtuleht Kundast, kus julmuritest mehed peksid kurikaga naist ning viskasid tema koera aknast tänavale surnuks. Samal päeval pidasid politseinikud kinni kaks meest, keda jõhkrates tegudes kahtlustatakse, teatas prokuratuur pressiteates.

„Politseinikud pidasid 7. veebruaril kuriteos kahtlustatavatena kinni 34-aastase ja 31-aastase mehe. Nendele esitati kahtlustus looma suhtes lubamatu teo julmal viisil toimepanemises, kehalises väärkohtlemises ja ähvardamises,“ teatas prokuratuuri pressinõunik Jelena Filippova.

Pressiteate järgi ei tunnistanud mehed end kahtlustustes süüdi.

Täna (09.02) taotles prokuratuur kohtult meeste vahistamist ning Viru maakohtu loal võeti mõlemad mehed kuni kaheks kuuks vahi alla, et välistada kahtlustatavate poolt uute kuritegude toimepanemist, võimaliku ohu ennetamist.

„Vahistamine on vältimatu, kuivõrd puudub igasugune alus arvata, et kergem kriminaalmenetluse tagamise vahend – elukohast lahkumise keeld või ka vahistamise asendamine elektroonilise järelevalvega võiks hoida isikut eemal uute kuritegude toimepanemisest samavõrra, kui on seda võimalik kindlustada raskeima tõkendi kohaldamisel,“ ütles Viru ringkonnaprokuratuuri abiprokurör Liis Vainola.

Loe SIIT, mis Kundas täpsemalt juhtus.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee