Sisuturundus

Mis on koka parim abiline? Loomulikult õige kööginuga! 

Chez Marius Kokapood, 8. veebruar 2019, 16:11
Foto: Chez Marius Kokapood
Hea ja kvaliteetne kööginuga on köögis kõige olulisem tööriist ja terava noaga lõikamine on tõeline nauding, sestap on Chez Marius Kokapoe nugade stend saanud pidevalt täiendust ja viimased uustulnukad on Yaxell Super Gou Ypsilon kokanoad ja Global fileerimisnoad.

Jaapani tootja Yaxell valmistab kokanugasid alates 1932. aastast ja neid tuntakse kogu maailmas kui täiuslikult viimistletud, suurepärase tasakaalu ja lõikeomadustega töövahendeid. Rahvusvaheliselt soositud profinoad on võitnud ka kvaliteeti hindavate kodukokkade südamed.

Foto: Chez Marius Kokapood

Chez Marius Kokapoe valikusse kuuluvad kolmekihiline sepistatud Mon-sari, 37-kihiline Damaskuse terasest Zen-sari, 69-kihiline Damaskuse terasest Ran-sari, 101-kihiline Damaskuse terasest Gou-sari ja 161-kihiline Damaskuse terasest Super Gou sari. Sealjuures on Yaxelli noad pakendatud ka stiilsesse kinkekarpi.

Foto: Chez Marius Kokapood

Kuid eelmainitud Yaxelli kokanoad pole ainukesed noad Chez Marius Kokapoe valikus. Ühtekokku on poes saadaval 185 erinevat tera- ja lõikeriista. Lisaks on Kokapoe tootevalikus mitmeid erinevaid teritajaid, nugadekotte, terakaitsmeid, nugadepakke ja magnetliiste.

Lai valik lisavarustust

Terakaitsmed kaitsevad kokanugade terasid ja neid on kääridega võimalik lõigata terapikkusele sobivaks, kusjuures Wüsthof´i terakaitsmete sisepind on pehmest sametist, mis ei kriimusta terasid.  

Pakume ka Wüsthof´i kvaliteetset nugade magnetliistu, mille kaks tugevat magnetriba tagavad, et noad püsivad tihedalt paigal ega kuku alla. Korpus on lihvitud alumiiniumist ja pakendis on kaasas kinnitusklambrid, kruvid ja otsakorgid. Nugade magnetliistu peab alati kinnitama tugevalt kruvide abil, liimimine ja kahepoolse teibiga kleepimine ei taga turvalist haaret!

Teemantviili on käsiteritajatest kõige lihtsam kasutada ja see on eriti efektiivne, kusjuures teritusnurga hoidmine on teemantviiliga oluliselt lihtsam kui terituspulgaga, seega vale nurga all teritamise risk väheneb. Teemantviiliga võib teritada kõiki terariistu: tippklassi kokanugadest ja kääridest kuni vikatini välja.

Pakume ka võimalust õppida teemantviili õiget kasutamist, sest korralikult teritatud noaga kokkamine on suisa nauding!

Meie tootavalikkusse kuuluvad ka nugadekotid, millega on mugav ja turvaline kanda nugasid kaasas, kas siis suvilasse, matkale või tööle. Saadaval on nii pehmemaid kui ka tugevamaid kotte ning pehme koti eelis on selle kokkukäidavus: kui kotis on ainult lühikesed noad, saab selle kokku murda ja kanda kasvõi seljakotis.  Nugadekotte on erineva suurusega: 4-le, 8-le, 10-le ja 17-le noale.

Pakume ka erinevaid nugadepakke, kusjuures parimad nugadepakud on lahtritega, kus nugade terad ei puutu teineteisega kokku ja need sobivad erinevate laiustega teradele. Meie tootevalikus olevas Eva Solo nugadepakus on suurepärane omadus plastikust siseosade näol, mida saab korpusest eemaldada ja eraldi pesta. Tulemuseks on stiilne nugadepakk, mis on mitmeotstarbeline ja hügieeniline.

Eksivad need, kes arvavad, et meie pakutavad noad on mõeldud vaid profikokkadele. Meie heade klientide hulka kuuluvad nii restoranide kokad kui hobikokad ja toidugurmaanid, kes kõik ei väsi kiitmast meie nugade kvaliteeti, lõikeomadusi ja tasakaalu.

17. veebruaril saab Kokapood kaheaastaseks ja sellel puhul pakume 11.-17. veebruarini sõbralikke hindasid ja toredaid allahindlusi! Tule tutvu meie tootevalikuga ja Sa ei pea pettuma! Meie Kokapood paneb silmad särama!

Asume Stockmanni kõrval, Liivalaia 44. Kauplus on avatud tööpäeviti 10.00 - 18.00 ja laupäeviti 11.00 -15.00. Pühapäeval oleme suletud.

Info: tel. 6610999, e-mail : info@chezmarius.ee, Facebook: Kokapood

Lähiajal avame ka e-poe : www.chezmarius.ee

 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee