Krimi

ARMAS! Lumehanges külmetav kassipoeg ronis politseiautosse sooja (16)

Johanna-Kadri Kuusk, 8. veebruar 2019 11:01
Foto: Lõuna prefektuur
PPA lõuna prefektuur jagas armsat lugu sellest, kuidas lumehange kõrval külmetav kassipoeg ilma igasuguse hirmuta politseiautosse sooja ronis. Tänaval seikleva kiisu omanik ei ole endast märku andnud.

Neljapäeval tegid politseinikud Kambja vallas poe lähistel liiklusjärelevalvet, kui lumehange tagant kostus kaeblikku kräunumist. Politseinik Kristjan tegi paar sammu hääle suunas, kui märkas kassipoega, kes talle oma supitaldrikusuuruste silmadega küsivalt otsa vaatas.

Nutuse häälega kassipoeg ei jäänud aga pikemalt ootele. Niipea, kui politseiauto avatud ust nägi, ronis kiirelt sooja, uuris kõik nurgatagused üle ning sättis siis end istmele sõiduks valmis. Sõbraliku hästi hoolitsetud loomakese peremeest kohapeal tuvastada ei õnnestunud. Nii viidi ta esialgu Tartu varjupaika, kus tal oleks soe pesa ja söök nina ees. 

Kui keegi teab kedagi, kes otsib Kambja kandis taga oma süsimusta roheliste silmadega nurrumootorit, siis võtke palun ühendust piirkonnapolitseinikuga telefonil 58837299 või varjupaigaga telefonil 5333 9272.

 

Samal teemal

17.12.2018
ETTEVAATUST, PETIS! Tõukassi ihaldanud noorpaar jäi rahast ilma
13.12.2018
JÕULURÕÕMU: Nurri - kass, kes seikles Raplast Tallinnasse
12.10.2018
Põlevast majast päästeti kassipoeg