Eesti uudised

TV3 VIDEO | Kõrgemäe ja Zandiga seotud kupeldamisjuhtum sai lõpu. „Selles loos pole keegi enda üle uhke.“ (23)

Eesti Päevaleht; Ohtuleht.ee, 7. veebruar 2019 19:52
Väidetavalt vahendas Laura Kõrgemäe tüdrukuid oma modelli- ja promoagentuuri Invidia kaudu. Foto: Teet Malsroos
Eesti missi- ja modellimaailma raputanud noorte naiste kupeldamise uurimine lõppes kellelegi süüdistust esitamata.

Uurimise käigus välja tulnud lugu on algul arvatust laiahaardelisem ja üsna inetu. „Mitte ükski asjaosaline selles juhtumis ei ole uhke selle üle, mis toimus,” tõdeb Põhja ringkonnaprokuratuuri juhtivprokurör Saskia Kask, kes mahuka kriminaalasja sel nädalal lõpetas.

Juhtivprokurör Saskia Kask tõdeb, et uurimise käigus töötati läbi tohutul hulgal infot ja vesteldi enam kui 80 tüdrukuga. „Need olid rasked ja pisaraterohked jutuajamised,” möönab Põhja prefektuuri kriminaalbüroo juhtivuurija Ardo Ranne.

Refereeritud artikli täisteksti loe Eesti Päevalehest. 

 

2017. aasta oktoobris  lahvatas tõeline uudispomm – TV3 uudistesaates väideti, et eksmiss Laura Kõrgemäe on kupeldanud noori tüdrukuid rikastele välismaa meestele. „Seitsmeste uudistega“ võttis ühendust mitu Laura ohvrit.

„Kindlasti ei ole mina ega Invidia agentuur kedagi kuskile ei eskordiks ega muudeks kahtlase väärtusega töödeks vahendanud. Kui keegi on läinud kaasa mingite inimeste lähenemiskatsetega oma vabal ajal, siis meie seda kahjuks kontrollida ei saa,“ kommenteeris toona süüdistusi Laura Kõrgemäe. 

Naine kustutas skandaali puhkedes kõik oma sotsiaalmeediakontod ning tundus, justkui oleks ta maa alla kadunud.

Laura Kõrgemäega seotud kupeldamisskandaalis kordus ka iraani päritolu kinnisvaraettevõtja Iraj Zandi nimi. „Jah, olen seelikukütt. Jah, olen maksnud tüdrukutele. Aga ma EI OLE vägistaja ja pedofiil,“  kommenteeris toona I. J. Zand Eesti Ekspressile. 

Samal teemal

23.06.2019
Zand palkas eradetektiivid ja nõuab TV3 omanikult 15 miljonit kahjutasu. Unustatud pole ka Katrin Lust
27.04.2019
KAKS MILJONIT EUROT: Kuuuurijalt Katrin Lustilt nõuab ärimees Iraj Zand vaid poole summast