Poliitika

ÕL VIDEO | VAATA ETTE, KELLELE UST AVAD! Jüri Ratas koputab tuhandel uksel, et valimised võita (237)

Henry Linnard | Video: Tiina Kõrtsini, 7. veebruar 2019 19:00
KILL-KÕLL! KES SEAL ON? Lukustatud ustest pääseb Jüri Ratas sisse, kui helistab majaelanikele ja lubab trepikojas viisakaks jääda ning suuremat mürglit mitte korraldada.Foto: Tiina Kõrtsini
Kell kuus õhtul saabub Keskerakonna esimees ja peaminister Jüri Ratas Saku aleviku Rimi toidupoe ette. Teda ootavad vabatahtlikud abikäed ja erakonnakaaslased. Teiste seas ka poliitikas esimesi samme astuv Kaido Höövelson. Kõigil peale Höövelsoni on seljas ühesugused Keskerakonna-rohelised talvejoped. Plaanitakse reidi kohalike elanike kodudesse. Erakonnakaaslastega jagatakse suunad, kes millise korterelamu ustele koputama läheb.

Jüri Ratas võtab missioonile kaasa kaks vabatahtlikku – üks kannab meeneks jagatavaid peaministri pildiga taimetee pakke, teine lendlehti ja pastapliiatseid. Teaduse tänava korterelamu välisukse hoiab võõraste ees suletuna fonolukk. Õhtulehe reporteri silm ei ulata nägema, mis numbrikombinatsiooni peaminister fonolukul valis ega kuule võlusõna, mille peale uks avanes, aga järgmisel hetkel on Ratas jüngritega trepikojas.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

06.01.2019
„Esimese stuudio“ eetris nägi naisi külalisena kolm korda vähem kui mehi
06.01.2019
VASTUTEENE? Kiriku ettepanekutega ühtivad kõige rohkem Keskerakonna valimislubadused
05.01.2019
Taavi Rõivas: Keskerakond koos EKRE-ga valitsuses oleks terve Eesti jaoks paras katastroof
05.01.2019
Kas Janek Mäggi tegutses ministriametis olles ka oma suhtekorraldusfirmas?