Pilt on illustreerivFoto: Aldo Luud
Toimetas Johanna-Kadri Kuusk 7. veebruar 2019 08:46
Täna hommikul enne kella 8 sai häirekeskus teate Kehtna vallas Kaerepere külas juhtunud liiklusõnnetusest, kus olid kokku põrganud sõiduautod Volkswagen ja Škoda. Õnnetuses sai viga üks naine.

Liiklusõnnetus sulges trassil ühe sõidusuuna, mistõttu on politsei sündmuspaigal praegu liiklust reguleerimas, edastas pressiteates politsei- ja piirivalve pressiesindaja Ragne Keisk. Avariis sai üks naine viga, tema viidi tervisekontrolliks haiglasse. Õnnetuse täpsemad põhjused on selgitamisel.

Politsei välijuht ütles, et tee nii avariipaigal aga ka mujal suurematel trassidel on praegu väga libe, mistõttu palub ta liiklejatel olla tähelepanelik ning liikuda pigem aeglasemalt ning järske manöövreid vältides. Niisamuti palub ta juhtidel hoida praegustes oludes liikudes piisavat pikivahet, et vältida tagant otsasõite.

Just vähese pikivahe tõttu juhtus täna hommikul pärast kella 8 avarii Paides Mäekülas, kus eesliikuvale sõidukile tagant otsasõidu vältimiseks keeras Volkswagen Golfi juht oma sõiduvahendi teelt välja. Tema õnnetuses viga ei saanud, ta oli kaine ja omas juhtimisõigust.